Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbításra készülök,...

Mellnagyobbításra készülök, de ebben senki sem támogat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most 17éves vagyok,14 voltam, amikor elkaptam egy betegséget, ami következtében úgy lefogytam, hogy a melleim teljesen eltűntek, mindössze 38kilósra fogytam, és már akkor 170cm magas voltam, két hétig kórházban is voltam.(Elképzelhetitek hogy néztem ki)Mostmár visszanyertem a súlyomat, most 50kg vagyok, de a melleim nem nőttek vissza. Az orvos azt mondta hogy a koromra való tekintettel esélyem sincs hogy mellem nőjjön. Elhatároztam hogy megműttetem magam ha betöltöm a 18-at, de a szüleim nem támogatnak, mert hogy így is szép vagyok. De nincs mellem, még az AA-s melltartó is nagy! Amióta beteg voltam, barátom se volt, pedig előtte népszerű voltam. Mit tegyek?
2010. máj. 11. 13:02
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
100%
Ha van rá pénzed akkor csináltasd meg,ha ettől majd boldogabbnak érzed magad. Sokat számit hogy elfogadja magát az ember.
2010. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem próbáld meg elmagyarázni nekik, hogy nálad ez lelki problémát okoz, nem érzed elég nőiesnek magad, nincs elég önbizalmad, ami a későbbi életedre is ki fog hatni. Saját pénzből meg tudod csináltatni 18 év felett, akkor már nem kérnek semmiféle szülői beleegyezést, bár gondolom ilyen fiatalon nem rendelkezel több százezerrel.

Mond meg, hogy nem feltűnő cicababa akarsz lenni, hanem nőies nő, akinek azért van melle.

Sok sikert.

2010. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy: az arcfestés, hajfestés, körömfestés, szőrtelenítés sem természetes dolog, mint ahogy a mellnagyobbítás sem. Magassarkút sem azért hordunk, mert kényelmes, hanem mert nőiesebbek vagyunk benne és tetszeni szeretnénk. Próbálj ilyen érveket is felhozni, hátha jobban megértik, mit is érezhetsz.
2010. máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elég indok, hogy te ettől éreznéd magad újra nőnek, szépnek. Ez egy nőnek nagyon fontos.
2010. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
9%
Mit akarsz? 17 évesen ez nem más, mint a hülye "Celebek" utánzása, divatból! Még sokat fogsz fejlődni, sőt 21-22 éves korodig nőni is, az ilyen szilikonos szart pedig sokszor kell cserélni később, jó sok pénzért. Girnyó kis csaj voltam, sokáig alig volt mellem, mégis kétszer is férjhez mentem. Ma pedig természetesen nagyok a melleim, két gyerek után. A pasik nem rajonganak a szilikonért, nem merik megfogni, hátha kilyukad. Gondold meg és várj vele jó sok évet, addigra kimegy a divatból a melled meg fgog úgyis nőni. A doki pedig sok pénzt szeretne keresni, azért mond ilyeneket.
2010. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
77%
Utolsónak: igazad van, én sem támogatok semmiféle ilyen műtétet, viszont évekről van szó. Ebben az esetben pedig pont a legszebb évekről, amit így kell eltöltenie, hogy nem érzi jól magát a bőrében.
2010. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Ez nálam nem "celebek utánzása", ez nekem annyira kopmoly lelki dolog, hogy pchihológushoz is járnom kellett, miután a nőgyógyász, (nem a plasztikai sebész) azt mondta hogy nincs esélyem. Sokan bántanak is, beszólogatnak, van amikor napokig sírok a szobámban, mert még a nővérem is bánt, mintha tehetnék erről!
2010. máj. 11. 13:26
 8/33 anonim ***** válasza:
43%
melyik hülye "orvos" mondta, hogy nem fognak nőni a melleid? - éves korodig simán, persze csak, ha szedsz még némi izmot és zsírt magadra, mert istentelen gebe vagy....
2010. máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
*20-22 éves korodig
2010. máj. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem vagyok "gebe" izmos vagyok, mivel rendszeresen sportolok, persze nem viszem túlzásba, és a hízással is próbálkoztam, de attól csak a s*ggem nőtt meg.
2010. máj. 11. 13:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!