Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek érdemes plasztikáz...

Szerintetek érdemes plasztikáztatnom? Fiúk titeket zavarna ha a barátnőtök megműtetné magát?

Figyelt kérdés

Szóval az a gondom hogy nem vagyok megelégedve az orrommal a számmal és a szemhéjammal.Meg akarom műtettni őket csak nem akarom hogy mű arcom legyen.Pár képet táláltam a netről hogy milyenek ezek a testrészeim.

Szemhéjam(Rejtett szemhéjam van): [link]


Orrom: [link]


Ajkam: [link]


Előre is köszi a válaszotokat!20/l


2017. márc. 25. 14:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam hogy az orros képnél az első kép az ami hasonlít az orromra,csak az orrom sokkal nagyobb ennél az orrnál,de az alakja ilyen
2017. márc. 25. 14:24
 2/11 anonim válasza:
63%

Szia!

Ne, ne plasztikáztass! Végre egy természetes szépség!

nekem pl. nagyon bejön, az ilyen ajak, és az orroddal meg a szemhéjaddal sincs gond!

ne rontsd el magad :)

2017. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a száj forma nagyon szep szerintem haggyd igy a többit meg nemtudom szerintem a szemhejaddal sincs baj az orrodat meg hat nemtudom nővéremnek is ilyen volt megmutette nagyon szep lett szerencsére jol sikerult úgyhogy ahogy gondolod de jonni fog egy ember akinek igy tetszel 😊

Egyébként lány vagyok csak gondoltam elmondom a véleményem 😄

2017. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok igen egyetértek az első válaszolóval :))
2017. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
57%
sokáig elégedetlenkedtem az orommal én is, de lett egy barátom, akinek pont hogy ez tetszik :) és igazából rájöttem, hogy én is szeretem, különlegesebbé tesz, a "tökéletes" meg úgyis unalmas :D
2017. márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Rá kell jönnöd mit érdemes és mit nem! Az ember mindig is jobbat akart, de nem mindig következett be a várt hatás. Talán tükörbe nézel és azt látod, hogy lehetne jobb, talán más rád néz és azt mondja nincs ennél jobb!
2017. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez egyedül a te döntésed, ne érdekeljen mások véleménye. attól még nem lesz mű arcod hogy megműtteted az arcod, főleg ha a megfelelő sebésszel csináltatod. ha te ettől jobban érzed magad, akkor csináld.

amúgy őszintén szólva, nekem az orrod az ami tényleg nem tetszik és biztosan megműttetném, de a többivel nincs baj.

2017. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*attól még nem lesz mű arcod hogy megműtteted az orrod, bocsi :D
2017. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
54%

Szerintem se nem nekem, se nem a többi felhasználónak a dolgunk eldönteni, hogy te mit csinálj magaddal.

Lehet, engem magamon nem zavarna egy ilyen orr vagy száj, ettől ez még téged zavarhat annyira, hogy meg akard műttetni. Nekem is vannak olyan részeim, amiket én nem annyira szeretek magamon, mások szerint viszont semmi baj nincs velük. Ettől függetlenül engem még zavarnak.

Jó orvosnál nem lesz mű arcod.

2017. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Inkább ne. Én is sokáig meg akartam műttetni a számat, de végül ellene döntöttem - pedig már megvolt a műtét időpontja.

Soha nem tudhatod, hogy milyen következményei lesznek. Olvastam olyanról, hogy csak egy év múlva kezdett el fájni/égni az orra, előtte minden rendben volt. Hiába mégy a legjobb orvoshoz, nem tudhatod, hogy a tested hogyan fog reagálni. Rengeteg nőről olvastam, akik megbánták, és szerették volna visszakapni az eredeti arcukat, de már nem lehetett. Nem olyan fejlett még a plasztikai sebészet. Lehet, hogy csinálnak neked egy "tökéletes" orrot vagy akármit, de az már nem lesz összhangban az arcoddal.

Vagy gondolj bele, hogy gyerekeid lesznek, és öröklik az egyik vonásodat. Akkor nem örülnél jobban, ha látnád, hogy rád hasonlítanak?

Persze, van akinek jól sikerül és elégedett vele. De nincs rá garancia, hogy te is az leszel, és nagyon durva depressziót tud okozni, ha már nem tudod elfogadni az átműtött arcod.

2017. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!