Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A kérdésem azokhoz a nőkhöz,...

A kérdésem azokhoz a nőkhöz, lányokhoz szól, akiknek már volt valamilyen plasztikai műtétjük, elsősorban orr-, mell-, szájfeltöltésre gondolok. Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Budapesten kit tartotok a legjobb szakembernek ezekre a műtétekre? (akár mindre mást) Mennyi ideig tartott a gyógyulás, lábadozás? Milyen fájdalommal-kellemetlenséggel jártak a műtétek és a gyógyulási folyamat? Bármilyen egyéb hozzáfűzni valót, ötletet, tanácsot, élményt szívesen fogadok!


26 éves nőként tettem fel a kérdést



2017. ápr. 1. 12:36
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Tudtommal az ajakfeltöltés nem tartozik a plasztikai beavatkozások közé. Mindenesetre én azt csináltattam, nem volta legjobb szakember, de igazából nem volt gáz sem. Adnék neki olyan 10 napot, mire rendesen kialakul a végleges forma, másnap nekem jól be volt dagadva a szám, és egy hétig hisztériáztam, hogy nekem nem tetszik, de 10 nap múlva szépen beállt és olyan lett, amilyet vártam. Már a töltőanyag nagy része felszívódott, hyaluronsavas töltőanyag volt, áprilisban megyek másik szakemberhez kollagénes feltöltésre. Az előző nőt nem ajánlom, a másodikért meg külföldre megyek, úgyhogy nem tudok ajánlani erre senkit jelenleg.
2017. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a melleimet csináltattam meg mikor először találkoztam az orvossal felrajzolta majd ki is próbáltam többféle -formát és méretet. Mindent megbeszéltünk és el is készült később. Először fájdalmas volt és furcsa de később egyre kevésbé éreztem. Ma már szinte kényelmesebb így.
2017. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Mellplasztikám volt, implantátum+felvarrás.

A fájdalmat mindenki máshogy éli meg. Mindenki máshogy gyógyul. Én piszkosul megszenvedtem, de megérte! De egy barátnőm ugyanilyen műtét után ugyanannál a plasztikai sebésznél két hét után szuperül volt. Én meg 3 hónap után kezdtem végre teljesen visszatérni a hétkötnapokhoz, addig állandóan figyelnem kellett, meg óvatoskodnom.


A mellműtét nehéz, de nem a műtét napja... felfekszel egy asztalra, alszol egy jót, majd szép mellekkel ébredsz. Nem ez a nehéz, hanem utána türelmesnek lenni magadhoz és időt hagyni a gyógyulásra.

2017. ápr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha plasztikai sebesz, Pataki Gergely vagy Krasznai Zsolt
2017. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden kérdésedre választ kapsz egy most megjelent könyvből: LÁSZLÓ ERIKA: KIS MAGYAR SZÉPSÉGIPAR
2017. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Orrasztikam volt egy eve, maceras nagyon, fajdalommal nem jar, inkabb nagyon kellemetlen, meg a hetkoznapokat megbenito. Nem voltam 100%-ig elegedett, de teny, hogy ahhoz kepest, amibol kiindultunk sokkal szebb lett, a napokban ujabb orrmuteten voltam, korrekcion, remelem mostmar jo lesz. A gyogyulas ugy van, hogy 1 hetig gipsz van az arcodon, nagyon kenyelmetlen, utana iszonyuan fel van dagadva, nem hasonlit a vegleges formara, honapokig nem emelhetsz, a varrat belul 1-2 honap es felszivodik, azt mondjak a teljes sebgyogyulas 1-1,5 ev, de bejem 7-7 honap utan mar nem valtozott az alakja😊
2017. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!