Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Felszeretném varratni a nagy...

Felszeretném varratni a nagy melleimet mert rettentően lógnak és az a baj, hogy nem is találok rájuk megfelelő melltartót ami el is birná a melleimet. Viszont csak 20 éves vagyok, nem szültem még. Nagyon rosszul tenném ha plasztikáztatnám?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ismerősömnek nagy kínokat okozott ugyanez a probléma... De neki volt mellkisebbítése is.
2010. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de nem lessz semmi baja a melleimnek ha terhes leszek?és menyibe kerül ilyen műtét?
2010. máj. 15. 21:01
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Ha szilikont nem tetetsz bele, akkor nem lesz gond később, (szilikonnal sem mindig van baj). Az ár (tájékoztató jelleggel) 360.000-tól 550.000-ig terjed (átlagban 455.000Ft).

DE: Ha bizonyíthatóan panaszokat okoz (azaz a súlya miatt hátfájdalom, gerincferdülés és hasonlók), akkor a TB is igénybe vehető.

2010. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Minek tetetne bele szilikont ha már így is nagy?


Kérdező, ilyenkor szokták kisebbíteni is, de nem muszáj. Felvarrathatod, nyugodtan.


Szülés, szoptatás során lehet, hogy kicsit megereszkedik majd, de vannak akiknek nem.


Szerintem érdemes megcsináltatni, mert addig is jobban éreznéd magad tőle (mert látom, zavar).

De ha nemsokára tervezed a szülést akkor mondjuk meggondolandó.

2010. máj. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát még nem tervezek szülni kb 5 évig, majd csak utánna. Viszont azt nem tudom hogy szlovákában is fizetik ha gerinc fájdalom vagy valami más problámát okoz a nagy mell. Leszkicsinyíteni nem szeretném, mert olyan alakom van amihez nem illene a kis cici. Nem mondom, hogy kövér, de nem is vékony, olyan átlagos.
2010. máj. 16. 16:34
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kicsinyítteted, akkor nem fizeti itt sem a TB, mivel akkor esztétikai beavatkozásnak minősül.

Nem tudom, hogy neked mekkorák, de a kicsinyítést is csak extrém méreteknél (talán darabonként másfél kilótól, de a konkrét adatot nem tudom) támogatják...

2010. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Magyarországon is csak a kisebbyítést támogatja a TB

Attól hogy felvarrják még nem szűnik meg a gereincfájdalmad hiszen a súly az nem változik, csak esztétikailag lesz szebb a melled

2010. máj. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hiába varratod fel ha nem hordasz melltartót újra meg fog ereszkedni
2010. máj. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát az kár, lehet akkor le is kicsinyítetném, ezen még kell gondolkoznom. Melltartót mindig hordok, sött még néha avásnál is mert így kényelmesebb.Elig nagyok a melleim 85 E melltartót hordok. Ezért is nehéz találni meltartót, mert E kosaras melltartót nem nagyon csinálnak vékény derékra.
2010. máj. 17. 14:47
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"E kosaras melltartót nem nagyon csinálnak vékény derékra."

Ne haragudj de a deréknak semmi köze a melltartóméretnek!

A Tb támogatja a kisebbítést ( ha mondjuk B-C kosarast csinlnak belőle)

2010. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!