Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az AMD Athlon II X2 250 3....

Az AMD Athlon II X2 250 3. ghz procihoz milyen hűtőt ajánlotok? Felszeretném vinni olyan 3.6-3.8 ghz -re. A gépemnek alapból jó a hűtése, mert 3.4 ghz -en 5 órányi komolyabb játék után sem megy fel 50 c fok fölé.

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem 0.4Ghz nem fog annyira megártani a hűtőnek de amúgy szerintem egy CM hyper 212 Plusot vegyél.
2011. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze egy kétmagosnak 212, felesleges. Hyper TX3 , hatmagosomat is ez hűti, és így is fényévekkel jobb a gyárinál, felesleges nagyobb, ezt is 26-30 fokon tartja. Egy I7-re már 212-őt tennék.
2011. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

> A gépemnek alapból jó a hűtése, mert 3.4 ghz -en

> 5 órányi komolyabb játék után sem megy fel 50 c fok fölé.

Akkor 3.8GHz-en sem fog megsülni.

2011. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bix ***** válasza:

nekem a réz verzió van fent ninjából

[link] ő az. kellemes, de már nem igazán kapni egy ideje, és akkor se volt olcsó, más kérdés hogy nyertem:D


és ne játékkal tesztelj, ott van pl orthos, ha rendesen beállítod hogy több magot terheljen akkor az kihozza a maxot amit elérhet a proci... ha orthos stabil a proci akkor nem lesz vele gond tuning után sem

2011. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!