Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van valakinek tapasztalata...

Kiscsillag4954 kérdése:

Van valakinek tapasztalata sajat zsir feltoltesrol arcba? Ha igen, melyik orvost ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Zavarnak a rancaim, ezeket szeretnem eltuntetni. Azt hallottam hogy ez az eljaras biztonsagos, nem kell tartani allergias reakciotol. Szivesen vennem ha megosztanatok tapasztalataitokat, esetleg masfele ranctalanito, borfiatalito eljarast ajanlanatok.

Elore is koszonom a segitseget!



2017. máj. 24. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én fogyás után csináltattam, fáj, de kibírható.

Viszont nagyon csúnyán véraláfutásos lettem, kb másfél-két hét, mire felszívódik, hiába kentem bármivel.

Saját zsírt a köldökön keresztül szívta le, hát az sem kellemes, de mondom kibírható.

Gyorsabb és látványosabb a hialuronsavas feltöltés, ez viszont nem olyan tartós, de nincs mellékhatása.

2017. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!