Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Pataki Gergely plasztikai...

Pataki Gergely plasztikai sebésznél járt valaki mellnagyobbításon?

Figyelt kérdés
Elérkezik a lehetőség nemsokára, hogy megtegyem ezt a lépést, ami nekem nagyon sokat fog jelenteni. A kérdésem az lenne, körülbelül milyen árban dolgozik, implantátum árak és a konzultáció + vizsgálatok árai.. Csak mert viszonyítanom kellene egy összeghez nagyjából, hogy mennyi pénz körül is lenne az az annyi,akkor úgy készülök. Köszönöm a válaszokat előre is!
2017. jún. 14. 11:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából nekem a munkája minősége lenne a fontos, mert azért az nem mindegy ki hogy végez el egy ilyen műtétet. Árakra meg ugye a besaccolás miatt lenne szükségem.
2017. jún. 14. 18:48
 2/6 anonim ***** válasza:
ha mellett szeretnel 850 körül.
2017. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Többre gondoltam, mert ugye elég prémium hely, meg doki. Köszi a választ!
2017. jún. 19. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 850-nél drágább egy mellnagyobbítás nála.

850 az középkategória még.

Amúgy meg olvass fórumokat ott szinte az összes orvosról van infó.

Más orvost nem is néztél?

2017. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Először is köszi a választ! Nézelődtem, de valahogy leragadtam Pataki doktornál. Nagyon jók a visszajelzések, referenciák, persze azért a jövőben még tajékozódok, de én úgy érzem őt fogom választani. Jövő évben lenne aktuális a műtét, nyár felé tervezem a konzultációt, meglesz a pénz. Másfél milliónál azért csak nem lesz többen ez az egész.
2017. jún. 21. 15:08
 6/6 anonim válasza:
Bar nem pont ezt kerdezted, de nezd meg a New Contour-t is (Dr. Balajthy).
2017. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!