Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr Pataky Gergely milyen áron...

Dr Pataky Gergely milyen áron dolgozik?

Figyelt kérdés
Tud valaki árlistát?Vagy megis mennyivel drágább mint az átlag?
2016. jún. 14. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
18 év alatt dolgozik államiban is, ingyen.
2016. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pataki doktor - aki i-vel és nem y-nal írja a nevét - is pénzből él, mint bármelyikünk. Így 18 év alatt abban az esetben műt ingyen ha valóban indokolt. Például tubuláris mell esetén, vagy komoly asszimmetria esetén. Csak úgy senkit nem műt meg indokolatlanul 18 év alatt.


Engem ő műtött. Több éves keresgélés után találtam rá, és sosem választanék mást. Tudom, hogy vannak rajta kívül is jó sebészek az országban. De számomra minden szempontból ő volt az ideális döntés.


Drágább mint az átlag, viszont megéri! Mert igazi csodát tesz.

2016. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vele dolgozom, szóval de, szinte mindenkit megműt, csak úgy is. Maximum ha aprósággal keresik, amihez nem feltétlen kell az Ő szakértelme, akkor ajánl maga helyett mást, aki hamarabb tudja fogadni.
2016. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mindig mondtam, hogy egy angyal! Ezek szerint tényleg az :)


Nem hittem volna, hogy ennyi ingyen műtétet vállal.

2016. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!