Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ki mit gondolt a plasztikai...

Ki mit gondolt a plasztikai beavatkozásokról, amelyeknek csak esztétikai okuk van és nem törés vagy bármi egyéb?

Figyelt kérdés
Konkrétan az orrplasztikára gondolok. Túl nagynak találom az orromat és ez ellen szeretnék tenni.

2017. jún. 16. 07:56
 1/10 A kérdező kommentje:
*gondol
2017. jún. 16. 07:57
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem másért csináltatod meg hanem magadért és egészséges vagy akkor azt csinálsz magaddal amit akarsz. Túlzásba ne vidd a plasztikát, valamilyen szinten el is kell fogadnod magad tehát arra vigyázz hogy ne az legyen orrplasztika után hogy ez se tetszik meg ez se tetszik.
2017. jún. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az elálló füleimet műttettem meg, és azóta sokkal több önbizalmam van. Jót tett a változás.
2017. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha magadért csinálod és reális énképpel rendelkezel, mértéket tudsz tartani akkor jó dolog.

rossz példa: Michael Jackson a tipikus széles fekete orrából lett egy keskeny hegyes izé.

2017. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek szíve joga eldönteni mit csinál a testével. Személy szerint amit írsz az teljesen elfogadható a számomra. Azon döbbenek le mikor egy amúgy is szép nő túlzásba esik.
2017. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól meg mert nem konkrét testi törés, az lehet, hogy neked lelki törés.

Sok ember van akit gyerekkorában csesztettek valami hülyeséggel, és emiatt valami gátlása van ma. Persze a gyerekek felnőnek, de valahol a lelke mélyén mindenkinek marad valami törés, seb gyermekkorából.

Egy orr még nem a világ vége, ha megcsináltatják, csak sokakkal eszalad a ló, és jönnek a kacsaszájak meg a kosárlabda mellek.

Ráadásul lehet, hogy sokkal több önbizalmad lesz, hogyha megcsináltatod.

2017. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy egyszer élünk és ne hagyjuk, hogy egy kis hiba mondjuk az arcunkon elbizonytalanítson minket. :)

Amúgy is, nem mindegy ki mit gondol erről? Csakis a te dolgod ez, nem a többieké.

2017. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem jó hogy van! Én igaz nem az orromat fogom megcsináltatni hanem a melleimet. De akinek pl szép orra van, vagy szép melle az nem is tudja milyen az aki ezek miatt rosszul érzi magát. Mert én rosszul érzem magam akár a strandon vagy úgy alapjáraton.
2017. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Az orrnyergem nagyon széles meg hosszú az orrom és egy kicsit kisebbre akarom csináltatni, anélkül hogy az arcom túlságosan is megváltozna. Kissé "malac" orrom van.
2018. máj. 19. 21:36
 10/10 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Elég sok idő telt el az utolsó előtti hozzászólás óta. Tettél már lépéseket a műtét felé?
2018. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!