Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit csináljak az orrommal, ha...

Plesike kérdése:

Mit csináljak az orrommal, ha eltört?

Figyelt kérdés
13 éves koromban történt egy kis balesetem, és minden bizonnyal eltört az orrom, mert azóta ferdén áll. Most 20 éves vagyok, és már zavar, hogy mindig megszólják, van bármi mód a korrekcióra, plasztikázáson kívül? 20F

2016. jan. 8. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A korrekcio a plasztikai mutetet jelenti. A ferden osszeforrt orrodat semmifele 'hazi praktikaval' nem tudod kiegyenesiteni. Az orvos is azzal kezdene, hogy ujra eltori, es osszerakja, csak jol.
2016. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondanám hogy akkor "kiegyenesíteni" de gondolom nem változtat a dolgon. És ez pénzben mennyibe fájna kb. ?
2016. jan. 8. 21:22
 3/6 Endr 72 ***** válasza:
Tb re meg lehet csináltatni...
2016. jan. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egy 200 ezer forintos műtétet meg lehet arra csinálni?
2016. jan. 14. 23:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Dr. Varga Klára fül-orr-gégész+ plasztikai sebész! Én őt ajánlom!
2016. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy a műtét vagy van egy cucc (nem tom mi a neve) ,amit az orrodra raksz és ott tartod akk kiegyenesedik.De mondhatom nagyon $z*x lennél abba.(szarkazmus)

Mennyire ,lászik?Ïrj privit ha ggondolod és küldhetsz róla képet stb.

2016. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!