Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Akad itt valaki, aki először...

Akad itt valaki, aki először felvarratta, majd később meg is nagyobbíttatta a melleit?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, mindig is kisebbségi komplexusom volt a melleim miatt (egy korábbi gyógyszeres kezelésnek köszönhetően gyengült a kötőszöveti állományom, ez sajnos a melleimre is kihatott, azóta lógnak), szeretném megcsináltatni. Rengeteg műtét előtti-utáni képet megnéztem, és úgy látom, hogy a kombinált műtéttel lehet a legszebb eredményt elérni. A gond az, hogy egy millió forintom nincs erre, egy mellfelvarrásra viszont lassan összegyűlik. Nem tudom, hogy várjak-e még tovább (de már nagyon szeretném a korrekciót), amíg lesz pénzem kombinált műtétre, vagy csináltassam meg a felvarrást, és esetleg később majd a nagyobbítást?

2017. jún. 20. 21:44
 1/2 anonim válasza:
egyeztetned kellene egy plasztika sebésszel hogy ő hogy gondolja melyik a hatásosabb
2017. jún. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Majd az lesz, de egyelőre még nem aktuáis sajnos :)

Az elmúlt egy évben sokat fogytam meg izmosodtam, de még nem értem el azt a formát, ami a célom. Plusz kell még kicsit spórolnom sima mellfellvarráshoz is. Egyelőre csak érdekelnek mások tapasztalatai.

2017. jún. 21. 00:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!