Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van még valaki akinek feltűnőe...

Van még valaki akinek feltűnően asszimetrikus az arca?

Figyelt kérdés
Nekem igen és emiatt rendkívül utálom magam. Hogyan lehet változtatni rajta? Nem akarok kés alá feküdni.Egyébként srác vagyok és tudom, hogy a lányoknál alap, hogy a fiú arca szimmetrikus legyen. Ezért 100-ból 99 lánynak nem tetszem.
2017. júl. 6. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

"lányoknál alap, hogy a fiú arca szimmetrikus legyen"

Ez hülyeség. miért hiszel el ilyen baromságot?

Ha 100-ból 99 lánynak nem tetszel, akkor még mindig marad 1. Nem tetszhetsz mindenkinek. Lapos duma, de fogadd el magad.

2017. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szimmetrikus arc tetszik a fiúknak/lányoknak egyaránt,ez biológia,és az agyunk "műveli",nem tudatos.

Egyébként kétlem,hogy annyira aszimmetrikus lenne,csak felnagyítod,mert te tudod,hogy mit kell nézni..

2017. júl. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé asszimetrikus az arcom. Az állam például elég ferde, el van csúszva, gondolom, valamilyen csontképződési zavar lehetett anno az anyaméhben. A füleim is elálltak, azok sem voltak egyformák, de fülplasztikával ezt helyrehozattam. A többin nem nagyon tudok változtatni. Próbálom az állkapcsomat úgy tartani, hogy kevésbé legyen feltűnő ez az asszimmetria. Régebben próbáltam szakállt növeszteni, de nem vált be.
2017. júl. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!