Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Vállalnak ilyet Magyarországon?

Vállalnak ilyet Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mellplasztikám van, de most gondolkodok fenékplasztikán is. Sajnos kicsi a fenekem és átlagon felüli nagyságút szeretnék, meg formásat, mert így nagyon aránytalan a melleimhez képest.
2017. júl. 25. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj egy újabb Kim Kardashian rajongó? Vegyél fel pelenkát a naci alá, rögtön jobban fogsz kinézni.

Vagy mondjuk menj el edzőterembe, csinálj guggolásokat..

2017. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mit szeretnék, egyébként meg már 20 éves vagyok, sokkal többet tudok, mint te kis 10 éves okoskodó.
2017. júl. 25. 15:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Sokkal szebb leszek mint te kis leeresztett lapos banya.
2017. júl. 25. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Most nem azért kedves kérdező, de te sem vagy jobb ha ilyen csúnyán írsz vissza, na meg szebb ám ha valaki TERMÉSZETES. Gondolkodj kicsit, melyik férfinak fogsz kelleni, aki komoly kapcsolatra vágyik (mert a plasztika nem épp komolyságra utal)? Meg ha meg öregszel nagyon szépen fog kinézni ha a szilikon már nem olyan új és elég megereszkedik, arról nem is beszélve, hogy könnyebben kapod el a betegségeket is. Mi előtt vissza írsz nekem is, hogy ronda vén banya vagyok, leírom, hogy fiatalabb vagyok, mint te. Úgy hogy mást találj ki.
2017. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A mellet meg megertem, mert azon mashogy nemnem lehet valtoztatni, de fenekre lehet edzeni... miert daraboltatnad szet kessel, ha guggolhatsz isis es aza raadasul ingyen is van meg egeszsegesebb is leszel, mert sportolsz?
2017. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
XD gnómnak születtél, fogadd el. XD
2017. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miert akarnad eldeformalni maagd. Nem Plastik ellenes vagyok, nekem is van, hanem az atlag nagypbb feneknel, stb. Ez mar eldeformalodast jelent.
2017. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!