Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Melyik plasztikai beavatkozást...

Melyik plasztikai beavatkozást ajánlanátok, amely nem túl drága, de drasztikusan fiatalítás az arcot?

Figyelt kérdés

33 éves férfi vagyok és legfeljebb 27-28-nak kell kinéznem egy castingon. A szemem körül vannak apró mimikai ráncok és 2-2 szarkaláb. Az arcom kezd a gömbölydedségéből veszíteni. A homlokomon van három kevésbé mély barázda.


Botox? Hialuron? Saját testzsír? Orvos által végzett lézeres arckezelés? Ha botox, vagy hialuron, akkor elég 33 évesen 1-2 ampulla?


2017. aug. 1. 01:03
 1/8 A kérdező kommentje:
*fiatalítja. A telefon javít akkor is, amikor nem kellene.
2017. aug. 1. 01:04
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
33 évesen lehetne annyi eszed, hogy ilyen baromságokra nem adsz.
2017. aug. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Sztem érdeklődd meg egy plasztikai sebészeten mit javasolnak. S ha csak lesminkelnek? Nem jó?
2017. aug. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Pszichológus kell neked.
2017. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt hittem vagy legalább 50 + éves.

33 évesen akarsz 28-nak kinézni? Elég szarul nézhetsz ki, már bocs. :D

Ami drasztikusan fiatalít az a Drakula terápia. A saját véredet fecskendezik az arc bőrödbe.

[link]

2017. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én tűs mezoterápiara mennék.
2017. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Olyan munkahelyem van, ahol jól kell kinézni.


Az ötös válaszolót meg lerugdosnám legszívesebben, kis kancsó, apádnak szóljál be legközelebb. Én egy kérdést tettem föl, nem sértegetést kértem.

2017. aug. 3. 11:59
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Kis kancsó apámnak nem szólok be mert nem lenne miért :D De ha te ennyire szerencsétlen életképtelen gyökér vagy akkor sajnállak. Lerugdoslak én mindjárt.
2017. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!