Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mekkora ciciket lenne érdemes...

Mekkora ciciket lenne érdemes csináltatnom? (kép) 19/l

Figyelt kérdés

A cicim most így néz ki:

Fekve:

[link]

Fekve oldalról:

[link]

Szemből:

[link]

Oldalról(ülve):

[link]


Sajnos nem lett nagy,és 172 centihez kevésnek és igazságtalannak érzem. 62 kg vagyok, a cicim elvileg 90B-s.(mérettáblázattal számoltam a körmét ételből)

Mekkorát csináltassak és milyen alakú implantátummal?

Köszönöm szépen!



2017. aug. 3. 22:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
91%

Csatlakozom azon férfiak táborához akik szerint kár lenne hozzányúlni.

Nem olyan picik, nem is azt mondom, hogy nagy, de marokba illők, formások, testalkatodhoz is illik, nincs velük semmi gond.

2017. aug. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
63%

szerintem ne csináltasd meg.

amúgy ország-világ elé többet ne nagyon tegyél ki magadról ilyen képeket, plusz a gépedről (telefon v akármi) az esetleges "elveszett a telóm amin meztelen képek voltak rólam, mit csináljak" szerű kérdések elkerüléséért.


Biztos, hogy jobban éreznéd magad nagyobbakkal? Netán abban bízol, hogy jobban szeretnek majd téged? Nem egy mell miatt fogsz jól kinézni. önbecsülést meg másból is tudnál szerezni.

Azonban a te tested, te döntesz. legfeljebb Cre növelnék amúgy, ha ennyire muszájnak tartod.

2017. aug. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm is ezért van oda... akkora cicije van mint neked, ami szerintem egyáltalán nem kicsi.

Nem értem a női logikát...

2017. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
10%
Ne etessétek már a kérdezőt, hogy ez így jó meg stb... hogy lenne már Jó??? Ezek nem mellek, ez 2 pattanás. Kérdező szerintem 85D vagy 90D mell lesz a nekedvaló! :)
2017. aug. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
91%

Kedves utolsó, látszik, hogy lofasz fogalmad sincs a mellkről, így a leírt számok és kosárméretek alapján :D

És kedves kérdező, nőként mondom, hogy csodálatosan szép melleid vannak! Ne csinálj velük semmit!

2017. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is lányként válaszolok és hidd el, nagyon szép melleid vannak én örülnék neki ha ilyen lenne..
2017. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se kéne nagyobbítani, tökéletesek így!;)
2017. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem nem árt, ha megcsináltatod, csúnyább nem lesz. Őszintén nekem az ilyen kis mellek nem tetszenek, de a szilikonért se vagyok annyira oda. De ha találsz egy nagyon ügyes dokit...
2017. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, csak a ferfiak :D azt vegyuk figyelembe, hogy o nagyobb mellekkel jobban erezne magat. Ne csak a ferfiaknak akarj tetszeni, hanem elsosorban magadnak.
2017. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kéne változtatni rajtuk
2017. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!