Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mekkora ciciket lenne érdemes...

Mekkora ciciket lenne érdemes csináltatnom? (kép) 19/l

Figyelt kérdés

A cicim most így néz ki:

Fekve:

[link]

Fekve oldalról:

[link]

Szemből:

[link]

Oldalról(ülve):

[link]


Sajnos nem lett nagy,és 172 centihez kevésnek és igazságtalannak érzem. 62 kg vagyok, a cicim elvileg 90B-s.(mérettáblázattal számoltam a körmét ételből)

Mekkorát csináltassak és milyen alakú implantátummal?

Köszönöm szépen!



2017. aug. 3. 22:04
1 2 3 4
 21/32 Scav ***** válasza:
76%

Nagyon szép mellek, arányosak az alkatodhoz. Kár lenne elrontani őket egy műtéttel.

Nézz szét ezen az oldalon, ha a sajátodat kicsinek érzed:

[link]

Igazi átlag nők átlag mellekkel és történettel. A lap alján lehet lapozni.


34F

2017. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
77%
Ezt úgy hívják modellalkat. Ne szégyelld, sokan ölbi tudnának érte.
2017. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
60%

Nem te szabod meg egy NORNÁLIS orvosnál hoigy mekkora legyen. Azt ő tudja. Hiába akarnál 400 cc-t amikor az lehet be se férne. A testedhez méri és mellkasodhoz. Sok minden számít. Magasság, mennyire vagy vékony, milyen a bőröd, stb..

Azt írtad konyhán dolgozol. Hát akkor arra számíts hogy egy hétig tuti nem mehetsz dolgozni de szerintem neked tovább otthon kell maradnod. Kb 1 hónapig nem "erőltetheted" magad.

2017. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
nem fognak nagyot berakni neked, az orvos mondja a támpontot.sztem 340 cc körül.
2017. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
11%
Te Inkább helyesírási szótárt vegyél/csináltassál... Mellnek a körmét számolni... gratulálok!!!
2017. aug. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
27%
Szépen le lettem pontozva gyökerek. Vagy a kérdező pontozott le de akkor segítsen neked a hóhér.
2017. aug. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
76%
Hagyjatok mar... Szerintem csinaltasd meg ha ugy jobban fogod erezni magad. Nekem fel eve keszen vannak, es jobban erzem magam es mar dicsertek is paran:) en nem bantam meg... Csak rossz mert megis erzem hogy van benne valami es meg nem szoktam meg xd a doki fogja neked megmondani mekkora fer be... Hiaba akarsz nagy D-s melleket ha nem fer bele nagyobb implantatum... Nekem D-sek vannak, igy is alig talalok magamra valot mert tobbsege a boltokban kisebb mint D...
2017. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

#25 Tanulj meg olvasni kérlek! A telefon rosszat illesztett be, alul viszont kijavítottam. Nagyokos....


Minden válasz zöld kezet kapott, ami válasz volt a kérdésemre...

Ami nem, az nem lett értékelve.

Köszönöm az építő hozzászólásokat!

2017. aug. 11. 17:56
 29/32 anonim ***** válasza:
82%

Ezek így gyönyörűek, nem is kicsik. Én pl bottal se nyúlnék egy szilikonos csajhoz. Egy az, hogy alacsony az önbecsülése, sokat elmond, na meg az nem természetes így nem kéne.


22/F

2017. szept. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Lányként mondom (nohomo),h szép melleid vannak!

Nekem is ekkora van. (igaz én fiatalabb vagyok)

Bár ha megakarod csináltatni,csináltasd :D

2017. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!