Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Melyik hialuronsav fajta tart...

Melyik hialuronsav fajta tart ki a legtöbbet a szájban?

Figyelt kérdés
Melyikre érdemes mennem? Melyik sav fajta az ami a legtöbb időt tart ki a szájban?

2017. szept. 15. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne tartogasd a szádban, hanem nyeld le.
2017. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Basszus engem mindig megtalálnak az ízetlen emberek...
2017. szept. 15. 21:40
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Ízetlen ember?!

Hát már embert is eszel, nem csak hialuronsavat???


Egyébként a kérdésedre válaszolva: a konjugált hialuronsavak szívódnak föl lassabban a szervezetben, amelyekben kémiailag extra kötéseket hoztak létre. Legjobb, ha konzultálsz az orvosoddal, hogy nála milyen hialuronsav-készítmények érhetőek el, és ezek meddig tartanak.

A felszívódásuk egyébként fokozatos, és mielőtt végleg eltűnne, tehát nullára redukálódna az injektált volumen, előtte kisebb lesz, és ilyenkor csomós érzet alakulhat ki, mert a volumen kisebb darabokra oszlik a szövetek között. Ilyenkor lehet rátöltetni, vagy megvárni, hogy teljesen felszívódjon.


Orvost választottál már?

2017. szept. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Még sajnos nem találtam megfelelő orvost, ami jó is lenne. A szám már 4x volt töltve fél évente töltöm de nem olyan nagy amit szeretnék és megfordult a fejemben hogy épp a sav miatt. Irtam az orvosomnak aki csinálja még nem válaszolt val.szin. holnap fog. Ha nem ezzel a fajtával tölti amit te/maga írt(ál) akkot át megyek egy másik klinikára.( a nagy száj nem kacsa száj, gumi száj stb.. hanem minél természetesebbet akarok)
2017. szept. 16. 21:02
 5/11 anonim ***** válasza:

Én őt javaslom: Dr. Csuha Lajos


[link]


A konzultáció nála ingyenes.


Szerintem egyébként ajakba felesleges töltetni, de mivel idővel úgyis felszívódik, így semmi visszavonhatatlan nincs benne, tehát ha szeretnéd, csináld nyugodtan.

2017. szept. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ő Pesten dolgozik? Sajnos én Szlovákiából vagyok és innént az nagyon messze lenne nekem, ha tudnál ajánlani még jó orvost akkor inkább Győrben, a Győr is innént nekem több mind 1 óra de azt mégbevállalnám ha egy jó orvos keze alatt lehetek.
2017. szept. 17. 07:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Ba.... Meg k... Va drága az az orvos ennel kevesebbért is jobban is csinaljak
2017. szept. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ba.... Meg k... Va drága az az orvos ennel kevesebbért is jobban is csinaljak"


Na mesélj, hol?


De a Lakatosék vazelines feltöltős sztorija a börtönben, az nem ér.

2017. szept. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lol én is Szlovákiából vagyok.
2017. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elvileg a juvederm
2018. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!