Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csak műtéttel lehet elérni...

Csak műtéttel lehet elérni ezt a fajta homokóra alakot?

Figyelt kérdés

[link]


A pici derék és aztán a képen látható nagyon gömbölyű csipő mennyire elérhető természetesen? Vagy csak műtéttel lesz valakinek ilyen szép alakja?

Ha valaki tudja milyen gyakorlatokkal lehet ehhez hasonló formákat elérni kérem írjon a kommentekhez, felpontozom:)



2015. nov. 22. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez olyan nevetségesen néz ki:D
2015. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is hülyén néz ki,egyébként ez nem homokóra hanem körte,ha rendesen állna lehetne látni hogy a válla keskenyebb a csípőjénél.

Amúgy meg ha nincs meg alapból a csontozatod hozzá akkor hiába állsz neki gyúrni...ha a vállad csak egy kicsit keskenyebb a csípődnél akkor arra még tudsz valamennyi izmot pakolni,de ha a csípőd keskenyebb azzal nem tudsz mit csinálni.

2015. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
nem, photoshoppal is.
2015. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, csak műtéttel, ez genetika. Nekem is ilyen a testalkatom, csak a vállam is széles, természetesebbnek tűnik az egész. Vagy ilyen valakinek a teste, vagy nem.
2015. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

fej, tor, potroh -> ezek jutnak eszembe

Megérte bioszt tanulni xD


Ilyet alap esetben kétlem, hogy el lehetne érni, és szerintem csúnya, egyben nevetséges is

2015. nov. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%

olyan hülyeségeket irtok..

Ezt egy fűzővel lehet elérni, nem genetika!!

a megfelelő fűzőt kell hordani min 3 hónapig..acélmerevítős alakformaló.

15 ezer ft kb a füző, pesti viszonylatban.

2015. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem pedig fűző nélkül van homokóra alakom, elég nagy derék-csípő hányadossal, nem kell fűző :D
2015. nov. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ilyet biztos, ennek a nőnek nemcsak a dereka vékony, hanem hiányoznak a bordái (gondolom rossz photoshop).
2016. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyomorék!
2016. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fúj...
2016. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!