Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 19 éves vagyok és a koromhoz...

19 éves vagyok és a koromhoz képest eléggé lóg a mellem. Ha megnagyobbíttatom a mellem akkor feszesebb lesz? Vagy fel is kell varrattatni?

Figyelt kérdés
75B-s melltartót hordok,a nagyságával nincs bajom,csak a formája nem szép és eléggé lóg.Engem nagyon zavar.Bikiniben és melltartóban szép,de ha leveszem nagyon nem szép,kb úgy néz ki mint ha 2gyereket szültem vna már.ÁÉn úgy tudom,hogy ha belehelyeznek egy implantátumot akkor feszesedik is...igaz ez?
2010. máj. 27. 10:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
értem,köszi a segítséget.Lehet akkor várok pár évet,hogy szülés után legyen...csak annyira zavar,hogy hihetetlen.És évről évre egyre csunyább..:s
2010. máj. 27. 10:41
 12/20 A kérdező kommentje:
attól a csajtól akit írtam!!!!!!!!!!
2010. máj. 27. 10:42
 13/20 anonim ***** válasza:

Az isemrősöd is szülés után csináltatta meg a mellét akkor miért mondta neked azt hogy terhesség előtt érdemesebb megműtetni?!

Picit zavaros ez az egész :S

2010. máj. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
terhesség előtt nagyon szép mellei voltak a lánynak,utánna kezdett lógni...és azt mondta hogy terhesség előtt kellett volna megműttetnie
2010. máj. 27. 12:21
 15/20 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudom magam.Butaságot beszélt az ismerősőd

A műtött mell is megereszkedhet terhesség/szoptatás után!!!

De ha szerinted igaza van, és annyira sok a tapasztalata akkor minek kérdezgetsz itt?Halgass rá :S

2010. máj. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
és olyanrol még nem hallottál,hogy mellkisebbítés? kicsi mellek nem lognak, nekem 70A a méretem és olyan feszesen áll..:)
2010. máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
hát mellkissebbítést nem akarok mert azért nőies akarok maradni,szval inkább a másik kettő variációból fogok választani..:)
2010. máj. 28. 11:41
 18/20 anonim ***** válasza:
Dehogynem lógnak a kicsi mellekXD Ráadásul a kicsi, lógós mell sokkal csúnyább, mint a nagyobb.
2010. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Így van,én örülök annak,hogy nagyok és ha kicsit lógna az nem zavarna csak...sajnos nem kicsit lóg...
2010. jún. 1. 08:41
 20/20 anonim válasza:

nekem logott a mellem de nem kellett varrni,mert alapbol nagyobb implit tettunk bele(h akkora legyen mint regen)igy most szep feszes. nekem szoptatastol tunt el..

ugyhogy nem muszaj a felvarratas. ugye akkor bimbo korul T alakban lesz vagva.. ha vkinek nem gyogyul szepen. pl nekem akkor az nem tul szerencses..

igy csak alul:)

2010. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!