Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 19 éves vagyok és a koromhoz...

19 éves vagyok és a koromhoz képest eléggé lóg a mellem. Ha megnagyobbíttatom a mellem akkor feszesebb lesz? Vagy fel is kell varrattatni?

Figyelt kérdés
75B-s melltartót hordok,a nagyságával nincs bajom,csak a formája nem szép és eléggé lóg.Engem nagyon zavar.Bikiniben és melltartóban szép,de ha leveszem nagyon nem szép,kb úgy néz ki mint ha 2gyereket szültem vna már.ÁÉn úgy tudom,hogy ha belehelyeznek egy implantátumot akkor feszesedik is...igaz ez?
2010. máj. 27. 10:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz nagyobb melleket akkor elég ha felvarrják

Ha implantátumot tesznek bele akkor nem csak feszesebb de jóval nagyobb is lesz.Ha nagyon lóg és nem akasz felvarrást akkor nagyobb implit kell berakni ami már lehet hogy természetellenes méretű lesz az alkatodhoz

2010. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
9%
Azt hiszem Te még nem láttál olyan igazi szoptatástól tönkrement mellet :D
2010. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A felvarrás elég sok heggel jár ami kis százalékban de gyógyulhat rondán + előfordulhat az hogy érzéketlen marad
2010. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ja, és az is benne van a pakliban hogy terhesség után ismát kés alá kell feküdnőd ha szép melleket akarsz
2010. máj. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
de az igaz hogy terhesség előtt érdemes megcsináltatni a mellet mert utána nyeri el tökéletesen a szép formáját?
2010. máj. 27. 10:28
 6/20 anonim ***** válasza:

Ezt meg honnan szedted?!

Pont fordítva igaz. A terhesség a szoptatás tönkreteheti a műtött mellet is.Vagyis érdmesebb utána

2010. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mellműtét után a dokik +- 2 kiló súlyingadzásnál többet nem javasolnak
2010. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nekem egyik ismerősöm mondta aki megcsináltatta a mellét.neki is lógott szülés után és csak szilikont raktak bele nem varrták fel...innen vettem azt hogy elég csak a szilikon.a mellfelvarrástól eléggé óckodok,jobban mint a mellnagyobbítástól...az lenne a legjobb ha nem kéne egyik se de sajnos ez van...
2010. máj. 27. 10:37
 9/20 anonim ***** válasza:

Irtam hogy meglehet oldani felvarrás nélkül implantátummal.

De akkor előfordulhat hogy lez két feszes labda nagyságú melled.Hiszen ha nagyon lóg akkor nagy impli kell ahhoz hogy a bőr kifeszüljön

2010. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

de az igaz hogy terhesség előtt érdemes megcsináltatni a mellet mert utána nyeri el tökéletesen a szép formáját?


ERRE KÉRDEZTEM HOGY HONNAN SZEDTED

2010. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!