Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Olyan van hogy egy éjszaka...

Olyan van hogy egy éjszaka alatt valakinek az alkohol hatására átformálódik az arca (olyan mintha a szem felett és alatt nem lenne hús, és az orr forma is megváltozott) vagy valaki beinjekciózta valami botoxfélével?

Figyelt kérdés
Mert amilyen körökben mozogtam ott elképzelhetö volt hogy esetleg valami szerrel változtattak az arcom formáján.
2008. okt. 21. 01:19
 1/5 anonim válasza:
96%
nem hiszem, hogy valaki elvégzett rajtad brahiból egy többszázezer forintos korrekciót. Inkább az történhetett, hogy felvizesedett az arcod a piától. (az alkohol megköti a vizet.)Igyál sok folyadékot (vizet, gyümölcslevet)és el fog múlni.
2008. okt. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de elég furcsa hogy egy éjszaka alatt történt és azóta(féléve)még mindig lyen
2008. okt. 25. 02:32
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
vagy te mindig bevagy rugva,vagy széttörted az arcod az este folyamán
2008. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Felpuffad a piától az arcod (én néha amikor egy komolyabb buli után ébredéskor tükörbe nézek, mintha nem is magamat látnám) pár óra alatt lelohad a duzzanat, igyál sok vizet, és jegeld az arcod.
2008. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok, és ez mitől van akkor? örökké ilyen lesz az arcom ?mert így tök csúnya vagyok..
2009. febr. 7. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!