Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek feltöltessem a...

Szerintetek feltöltessem a felső ajkam?

Figyelt kérdés

[link]

Mindig nagyon zavart, hogy a felső ilyen vékony, viszont nem tudom, hogy megérné-e feltöltetni. Nem ilyen kacsaszáj jellegűre, csak hogy ne legyen ilyen feltűnő a különbség a felső és alsó között, meg hogy normálisan ki lehessen rúzsozni. Szerintetek?



2017. okt. 22. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem így vagy szép. Ha a barátnőm lennél lebeszélnélek róla.
2017. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem, ha te is szeretnéd és úgy tetszene, nyugodtan. Nem kell túlzásba esni és akkor nem lesz kacsaszáj. Viszont, ha még kiskorú vagy, akkor várnék vele.
2017. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha van rá pénzed és téged nagyon zavar akkor miért ne? Csak tényleg profihoz menj, és természetes legyen a végeredmény.😊
2017. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nee. Összességében nagyon szép arcod van és az alsó ajkad vastag,szerintem azok töltessék fel akiknek mindkettő vékony es alig van szajuk,mert az tenyleg nem szep es ha természetellenes is lesz a végeredmény megmindig jobban járnak,de neked nincs ra szükséged.
2017. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Ne, az nagyon mű. Sokkal roszabb, mint a mellplasztika.

Teljesen jól néz ki a szád!

2017. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
60%
Szerintem szép lenne feltöltve, arányosabb lenne az alsóval. :)
2017. okt. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fentről fotóztad, szóval kicsit csalóka a kép, ha azt akartad elérni, hogy azt mondják töltesd fel nyugodtan...


Nekem sem teljesen szimmetrikus ami a vastagságot illeti, de nem töltetném fel, mert annyira nem zavaró, és ez tesz egyedivé.

Senki sem tökéletes.

2017. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2017. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!