Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ázsiai szem/arcplasztika?

Ázsiai szem/arcplasztika?

Figyelt kérdés

Lehetséges olyan szemp és/vagy arc plasztikai műtét, ahol a szemem és az arcom sokkal ázsiaiasabb jellegű lenne?

Azt tudom, hogy full ázsiai kinézetet nem lehet elérni, (legalábbis én így tudom, javítsatok ki, ha tévedek) de valami hasonlót lehet?



2017. dec. 16. 21:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
27%
Idióta vagy ?
2017. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Hát mondjuk az orrod biztos hogy lehetséges lenne ázsiai jellegűre műttetni, de nem hinném, hogy egy plasztikai sebész elvállalná, mivel európai arcberendezéshez az kifejezetten előnytelenül nézne ki egy lapos orr. A szemedet biztos hogy nem lehet olyanra.
2017. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 October15 ***** válasza:
33%
Feltéve, hogy az ázsiaiakon el lehet végezni plasztikai műtétet akkor sanszosan tudnak ázsiai arcot összehozni. :D De amúgy minek az neked? Nem mintha nem lenne egy "enyhe" ázsiai lányka fétisem de na.. kivételesen ebből a kínai az igazi. :D
2017. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem lehetne normálisan összehozni, mert az ázsiai szemhez a relatíve lapos szemöldökcsont is hozzátartozik, nekünk európaiaknak az pedig nincs. (És csontot ugyebár nem tudsz átműtettni.) Legfeljebb talán a szemhéjaddal lehet szórakozni, hogy ne legyen meg az a "csík," de valószínűleg nem érnél el vele semmi jót.
2017. dec. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
44%
Túl sok volt az Anime?
2017. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Meg lehet csinalni szerintem ha olyan a fejformad, ha nagyon nem olyan akkor is, de mindenkepp latszani fog, hogy fura valamiert. Pont mist nezek egy filmet, ott a japcsi csavobak sas orra van, szoval nemvteljesen igaz, hogy az azsiaiknak lapos orruk van, de magyarokbak is azert elofordulva lapos orr es szerintem jol all.
2017. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%

Tudom hogy most nem a kérdésre fogok válaszolni, szóval bocsi kedves kérdező.

Először is érdekelne, hogy hány éves vagy?

Másodszor pedig én nem 100%ban a plasztika ellen, baleset, vagy tényleg nagyon torz arc esetében, de ha mégis a plasztikához fordulsz az a te döntésed, nem ítélték el ezért. Az én véleményem hogy ne akarj más lenni, ne akarj más bőrébe bújni, hanem inkább a saját arckarakteredből hozd ki a legjobbat, mert sokkal jobb lesz az összkép. Az arcod alapjáraton nem ázsiai, ezért sántítani fog a kinézetét, mellesleg ez más ázsiaknak is szembetűnő lesz, ami lehet nem lesz nekik szimpatikus.

De lényegében a te döntésed mit csinálsz az arcoddal, de ne akarj másnak kinézni, mert az sose sül el jól. Talán az a legjobb példa mikor egy férfi Justin Bieber kinézetét akarta a magáévá tenni csak nem sikerült. De ha te úgy látod, meg mások is mondják hogy jól állna neked csináld nyugodtan.

Amúgy ha csak a kérdésre válaszoltam volna ezt írtam volna: lehet. De ez nem lett volna kifejező.

2018. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
47%
Persze, lehet, de ha teljesen más az arcberendezésed, akkor nagyon torz hatást fogsz vele elérni, márha lenne olyan orvos, aki ezt megcsinálná.
2018. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Volt már rá példa:

[link]

2018. febr. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 1teengirl válasza:
83%
Szia. Igen, tudom, hogy későn válaszolok, és lehet hogy már nem is érdekel ez az egész, de meg lehet csinálni. A szemműtétet, és az arcműtétet is. Bár szerintem szemműtétet nem éri meg csináltatni, de az arc nem rossz ötlet. Nem néznél ki rosszul csak azért, mert más milyen az arcod formája. Csak készülj fel arra, hogy nem 5 Ft lesz. Egyébként arcműtéten én is gondolkozok. :)
2018. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!