Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítas plasztika nélkül?

Mellnagyobbítas plasztika nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem akarok sem plasztikát sem tablettát sem krémet használni ,valami gyógynövény vagy mozgás segítségével vagy amit magunk nak eltudunk készíteni krémet azzal szeretném a melleimet nagyobbítani 1 kosár mérettel . és neírjatok olyanokat hogy a párom így is elfogad stb ezere nem vagyok kíváncsi.ÉRTELMES VÁLASZOKAT KÉREK .

ÉS AMI TÉNYLEG SEGÍT KÖSZI.



2017. dec. 27. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem ilyen krém nem lézetik, mert a melledben zsírszövetek és mirigyek vannak. Utóbbi hormon hatására tejet termel és akkor a mellek megduzzadnak.


Viszont az egyik volt barátnőm, akinek szinte alig volt melle felszedett nagyjából 10 kilót. Ezzel pedig kifejezetten komoly mellnagyobbodást ért el (sztem sosem volt egészséges az alkata korábban).


Bár ez már nem tartozik annyira a tárgyhoz, de az élet igazságtalanságát jelzi, hogy én sehogy nem tudtam felhízlalni rendes súlyba bezzeg most hogy egy éve szakítottunk már nem úgy néz ki egy hangulatosabb este után mint smeagol a gyűrűk utábol....


Még az is lehet, hogy leszokott azóta a kokainról.

2017. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Cicuka... elgondolkodott-e azon az egyszeru kis agyad, hogy ha ilyen praktikak, gyakorlatok leteznenek, a plasztikai sebeszek mar mind ehenhaltak volna? Szerinted ki lenne az a hulye, aki kes ala fekszik, ha par gyakorlattal meg masszirozassal (vagy tudomisen mi jut meg eszedbe) megoldhato lenne, amit akarsz?


A valosag attol nem valtozik am meg, hogy te annyira szeretned...

2017. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. A mozgással pont lekicsinyíted a melledet!

2. Nincs csodabogyó, csodaszer.

3. Hízzál, aztán a hízás következtében a melled is nagyobb lesz, hisz a mell zsírszövetekből van.

2017. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Én az első válaszoló vagyok.

Azt felejtettem még el mondani, hogy sok csaj nem is gondolná, de a melleik alatt nekik is mellizom lapul. Igaz a sminkkészlet meg a ritikül emelgetésén kívül sokan nem igazán használják semmire.


Ha nem is lesz egy kosárral nagyobb a melled, de jobban fog kinézni, ha egy picit megedzed ezt az izmot. Egyfajta természetes melltartóként is funkcionál, úgy tetszik.

2017. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok szex akae massal is 😁
2017. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy baràtnőm husz kg.-hizott szép nagy mellei lettek ! En is próbalkoztam màr mindennel kenegettem mell gyakorlatokat csinàltam eredmény nélkül én meghizni nem akartam! Mi maradt a mellnagyobbitas!
2017. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy el is fogadhatjátok magatokat, mert azért az tény, hogy 10-20 kiló plussz nem mindenkinek áll jól és nem is mindenki érezné jól úgy magát.
2017. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az egyetlen dolog, ami nálam valaha bevált az a hízás. Elég volt 2-3 kilot felszednem, máris látható volt a változás
2018. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék, ugyanis én egyszer eléggé meghíztam, tök nagy lett a fenekem, a combom, de a mellemre egy deka sem ment.

De én sztem plasztikázni fogom. Nagyon csúnya

2018. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!