Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kiálló fül ellen otthon?

Kiálló fül ellen otthon?

Figyelt kérdés
Itthon mit tudok tenni, ha kiálló a fülem? Mivel lehetne fokozatosan visszáb "tenni".

2017. dec. 29. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Jaj nemár, az tök aranyos <3
2017. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit. Meg lehet műteni, ha nagyon zavar.
2017. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Fiú vagy lány vagy?
2017. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Max plasztikai műtét.
2017. dec. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Plasztikai műtét!

170-180 ezertől kezdődik az ára, ennél olcsóbbat ne vállald el!

Kivágják egy kis porcot a fül mögött, és úgy lesz korrigálva...

2017. dec. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Suliban annakidejen az egyik osztalytarsamnak voltak bazinagy kiallo fulei, elneveztuk Dumbonak, tudod, a repulo elefant. 🤣
2017. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
De vicces vagy hatos. Inkabb legyen valakinek az ismertetojegye az, hogy nagy fule van, mint egy gerinctelen kis fsz. Ha gondolod nyugodtan vedd celzasnak😌
2017. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is elálló füleim voltak, de felnőtt koromban megműttettem őket és most már OK. De tini koromban én is mindent megpróbáltam. Pl lekötöttem gumival őket és ráfésültem a hajamat. Ez nem igazán volt jó, mert vágta a fülemet. Aztán pillanatragasztóval is leragasztottam. Akkor tök jól néztek ki a füleim, de mégsem volt jó, mert a bőrömet irritálta, így abbahagytam. Sokat vártam, mire a plasztikára került a sor, de nem adtam fel. Azóta a füleim tök jók, meg vagyok elégedve. F vagyok.
2017. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem is kiálló füleim voltak, nagyon zavart világ életemben, amikor elkezdtem dolgozni tudtam félrerakni és megcsináltattam.

Ha esetleg gondolkoztál már a műtéten, amit helyi érzéstelenítés mellett ébren végeznek akkor írj és tudok ajánlani Budapesten magán plasztikai sebészetet ahol az enyémet is csinálták, illetve tudok neked mutatni előtte utána fotót.

2017. dec. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is tudok! (#8-as vagyok)
2018. jan. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!