Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha nektek ekkora melletek...

Ha nektek ekkora melletek lenne, ti megplasztikáztatnátok, ha lenne rá lehetőségetek (kép lent)?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 4. 16:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem.
2010. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nem plasztikáznám magam. Persze ha megakarsz magadnak felelni és nagyobb melleket szeretnél, akkor csináltasd. Én semmi pénzért nem mennék bele. Szerintem egy nő legyen természetes és ha szeret a párod akkor úgy fogad el ahogy vagy.
2010. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ebből a képből kb semmi nem látszik, ráadásul a karodat is felfelé nyujtod, ami kisebbiti a mellet..
2010. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem a méret a lényeg
2010. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hm... A ciki az hogy néhány nappal ezelőtt ugyanerre a képre azt írták, hogy szégyelje össze magát az aki így néz ki nő létére, szóval azért jutott eszembe, hogy fel teszem a kérdést.
2010. jún. 4. 17:00
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a képen, de kb. ekkora mellem van...
2010. jún. 4. 17:01
 7/16 anonim ***** válasza:
Pfff... jó nagy paraszt lehetett az aki ezt írta. Mi nem tehetünk ellene, hogy kis közepes vagy bazinagyméretű mellekkel születünk. Egyszerű genetika. Szégyellje el magát az aki ilyeneket mond! Erről ennyit. Eszedbe ne jusson plasztikáztatni. Második voltam.
2010. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem mielőtt ilyesmibe belevágnál,nézz meg egy ilyen mellműtétről szóló műsort...de ne egy ilyen fókuszosat..szerintem mindenkinek el menne a kedve tőle...ajánlom a Dr.90210-et a reflektor TV-n
2010. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ettől nem kell félnem, hiszen sosem lesz annyi pénzem, hogy megcsináltassam a melleimet, plusz nincs vele semmi bajom, de azért elég gáz lenne, ha mindenki azt gondolná rólam, hogy "ásd el magad, hogy ekkora melled van, nem is vagy nő". De örülök, hogy vannak normális emberek a földön akiknek a külsőn kívül a belső is számít.
2010. jún. 4. 18:23
 10/16 anonim ***** válasza:
A kis mellek a legszebbek.
2010. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!