Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha volna rá lehetőségetek,...

Ha volna rá lehetőségetek, milyen helyet/helyeket látogatnátok meg az USA-ban?

Figyelt kérdés

ha lehet indokot is írjatok :)

én a Grand canyonhoz biztosan elmennék, továbbá Mainbe :)

Stephen King rengeteg könyve játszódik itt, nézegettem neten pár képet róla, nagyon tetszik a táj :)

Továbbá ellátogatnák egy csomó nemzetvédelmi parkba, pl az ohio-iba vagy Saskatchewanba :) meg persze Hollywoodot sem hagynám ki :P


2011. okt. 24. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:

- San Francisco

- Yellowstone Nemzeti Park

- New York

- Chicago


Bár ezek csak álmok maradnak,mert soha nem fogok Amerikába menni..

2011. okt. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Nemzeti Parkokat biztos, hogy felkeresném, egy-két nagyvárost is, bár azokért nem vagyok oda.

Menj rá az USA honlapra, az érdeklődésednek megfelelő helyeket keresd. Rengeteg adatot és képet fogsz találni, még angolul sem nagyon kell tudni.

Más csak a saját igényei szerinti célt tudja elmondani.

2011. okt. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de én pont arra vagyok kíváncsi, h ti hová szeretnétek eljutni az Usa-ba :) én csak leírtam, h én hova mennék leginkább...:))
2011. okt. 24. 21:26
 4/9 anonim ***** válasza:
...most jöttem vissza Floridából.
2011. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Alaskaba mindenkepp el akarok jutni.

Mar csak a hihhetelen meretei miatt is. A terkepeken nem latszik jol, de ha Alaskat ratennek a maradek 48 allam teruletere, Alaska az Atlanti oceantol a Csendes oceanig erne.

Californiaban mar nagyon sok helyen jartam, de rengeteg helyen meg nem. Ha bele gondolok, hogy Alaska 4x akkora mint CA, kiraz a hideg.

A tovabbi szepsege pedig az, hogy lakossaga kb. 1 ember egy negyzetmerfoldnyi teruletre. Mas allamoknal altalaban ez 80 ember egy negyzetmerfoldnyi teruletre. Van hely! :)

2011. okt. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a nagy tavakhoz mennék el az USAhoz tartozik még Alaszka oda is elmennék. New Yorkot semmiképp nem hagynám ki, de úgy más nagyon nem vonz. USA nekem túl fiatal ország nincs nagy történelmi multja és így nem látni több száz vagy ezer éves épületeket amik sok sok háborút kiálltak volna az indián kultúra meg egyáltalán nem érdekel bár ha ott lennék megnézném azt is.
2011. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha az ezereves dolgok izgatnak, akkor javaslom a Sequoia Nemzeti Parkot. Ott talalsz rengeteg 2 akar 3ezer eves mamut fenyoket. Es azok elo dolgok, nem pusztan ko meg kavics. Az energiaja a helynek leirhatatlan!
2011. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Las Vegas:)
2011. nov. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Yellowstone N.P.
2011. nov. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!