Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon lóg a mellem, mit tegyek?

Nagyon lóg a mellem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

23 éves lány vagyok , és egyre jobban lóg a mellem. Fiatalabb koromban sem volt szép kerek,nincs is nagy mellem, 75B ,de a mellbimboim már szinte lefelé néznek. Olyan mintha a mirigy állomány fentről eltűnt volna, teljesen megereszkedett. :(

Volt hogy hiztam, majd fogytam , gondolom ez hozzájárult.

8 éves parkapcsolatom van, idén lesz eskuvo. Párom bizonygatja, hogy neki tetszik, de én nem vagyok elégedett magammal. Tükörbe nézek, és sírni tudnék.

Gondolkodom mellfelvarrason, de úgy olvastam a legtöbb esetben szilikonnal kell pótolni a szép eredmény érdekében. Nem szeretnek mű melleket, és úgy tudom szoptatás előtt nem is ajánlott.Családot alapítani viszont 3-4 év múlva szeretnénk csak. De 4 évig nem tudnék így lenni, mivel ha már meztelenre kell vetkőzni, takarom a mellemet, szegyenlem.

Mit javasoltok? :/



2018. jan. 10. 02:33
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Mitől lóg? Mennyi ideg nem hordtál melltartót, hogy lóg?
2018. jan. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig csak a mellműtét a megoldás vagy elfogadod magad.

Azért nem ajálnják szülés előtt mert a terhesség alatt és a szoptatás alat megduzzad a mell és elveszti a formáját. De ez sem mindenkinél van így!

Ha 3-4 év múlva szeretnétek családot akkor simán megcsináltathatod. Viszont ha nem akarsz műmelleket akkor fogadd el magad így.

2018. jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Volt párkapcsolatom ahol a csaj tökre minden porcikája tökéletes volt, de nagyon lógott neki a melle, viszont mivel nagyon szerettem, picit sem zavart hogy lóg neki, és egy idő után nem is gondoltam rá, elfogadtam, és így szerettem, izgatónak tartottam.. Ne parázz rá, fogadd el magad, és mások is elfogadnak :) Egyébként sem tudja sok mindenki hogy lóg, max te és a párod :)
2018. jan. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem hozzá képest tök szerencsés vagy!


[link]

2018. jan. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Barátkozz meg vele.


Ha mégse megy menj el egy plasztikai sebészhez ő majd elmondja, hogy mit lehet tenni és akkor ennek függvényében tudsz mérlegelni, hogy mi az amire még képes vagy azért, hogy elégedettebb legyél a kinézeteddel.

Ugyanakkor készülj fel, hogy bár lehet, hogy elégedett leszel a végeredménnyel de nincs rá garancia, arra meg hogy majd x év múlva is még mindig tetszeni fogsz még kevesebb és akkor az egész életed ennek szentelheted, hogy egy csak a fejedben létező ideálnak próbálj megfelelni.


(amúgy halkan jegyzem meg a logó mellnél sokkal hervasztóbb egy olyan pár akinek állandóan az egoját kell "felszopni", mert állandóan nyavalyog, hogy ez se szép az se szép rajta)

2018. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most műtettem meg egy hónapja. Felvarrtak, mert sokat fogytam. Fájdalom nincs igazán, pedig nekem egyszerre volt hasplasztika is. Inkább kellemetlen, de a hegek vörösek. Szebb lett a mellem, de a hegek.. Remélem kifakul.
2018. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebből ne csinálj lelki problémát. Jól írták előttem. Szoptatás után el kell menni egy sebészhez, megvizsgál és elmondja mik a lehetőségek. Ma már nagyon szépen ki tudják igazítani, gyakorlatilag nyom nélkül.
2018. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg fogamzásgátlótól lehet..?

2018. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!