Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fel szeretném varratni a mellem?

Fel szeretném varratni a mellem?

Figyelt kérdés

Mikor elkezdett novekedni a mellem nagyon hamar hatalmasra nőt koromhoz képest. Ezért azonnal meg ereszkedett. Sokszor zavar es fáj tölle a hátam. Nem tudok miatta sosem olyan ruhát felvenni ami tetszik mert lóg.

A kérdésem az lenne hogy olvastam rolla, hogy van olyan lehetőség hogy egészségügyi okokból kevesebbet kellene fizetnem a plasztikai sebésznek.

A kérdésem hogy ezt a papirt Hogyan csináltathatom meg? Illetve van e egyáltalán rá esély.. Most 18 éves vagyok és anyagilag nem állok jol mivel külön élek sulizok és dolgozom melette.



2017. ápr. 19. 01:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Belelóg a szemedbe is és nem látod milyen kategóriában írsz?
2017. ápr. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%

Ekkora hülyeséget.

Hogy valakinek a karrierje a melle!

2017. ápr. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

olyan nincs, hogy olcsóbban varrják fel egészségügyi okok miatt!

olyan van, hogy eü.okok miatt vesznek le belőle, tehát mellkisebbítő műtét.

gondolj csak bele, attól, hogy fentebb van, nem fog kevésbé fájni a hátad, derekad, az pedig, hogy nem tudsz olyan ruhát felvenni ami tetszik, nem eü.ok.

mekkora melltartót hordasz?

én 80G úgyhogy átérzem amúgy, de felejtsd el szerintem.

25nő

2017. ápr. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

"varrasd", ha ettől nagyobb embernek érzed magad.

Tudlak sajnálni. - ha ez még jobban hozzá tesz a közérzetedhez.

2017. ápr. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
A hátfájásra erősítsd a hátizmokat.
2017. ápr. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
69%
Exemnek ugyanez volt a problémája, sokáig gondolkodott a felvarratáson, és én is maximálisan támogattam ebben, hogy szép feszes, formás legyen neki :) aztán végül nem csináltatta meg, pedig nagyon jó előtte-utána képeket lehet látni plasztikai sebészek oldalán. Szerintem érdemes lenne megcsináltatnod, de mindenképpen ajánlott elmenni legalább egy konzultációra és ott még tudsz mindent kérdezni
2017. ápr. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

1. Ha a melled mérete akkora, hogy egészségügyi problémákat (tartáshiba, foylamatos hátfájás) okoz, akkor a mütétet TB-re is elvégzik, természetesem megfelelö kivizsgálás után.


2. De nem mellfelvarrást, hanem mellkisebbítést végeznek,

mivel csak az ad megfelelö eredményt, ami után megszünnek az egészségügyi problémák. De "mellékhatásként" a lógást is megszüntetik, az a mellkisebbítö mütét része.


3. Célszerü lenne elöre plasztikai sebésznél érdeklödni, hogy ö milyen módszert javasol, mert nem midnig ugyanolyan megoldás az optimális.


OFF: aki meg hátizom erösítést javasol, annak fogalma sincs, miröl van szó - ez nem hátizom, hanem mellméret probléma. De kipróbálhatja, hogy vesz egy nagy méretö melltartót, és egy-egy oldalra 4-6 kg-os súlyokat tesz bele és ezt hordja heteken kereszül - ez kb ugyanis egy D-s mellnek megfelelö állapot. Rövodesen fel fogja fedezni, hogy hátizomtól függetlenül fájdalmai lesznek, mert folyamatosan hátra kell amgát feszíteni, vagy teljesen elöre görnyedni, hogy nem húzza túlságosan a súly.

2017. ápr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
De szerintem nem csak fel varratni kellene akkor , hanem mell kisebbitő műtét is. Keress fel egy ezzel foglalkozó szakorvost, sebészt és az majd elmondja , fel világosit hogy mi a menete ennek. Még az is lehet hogy egészségügyi okokból van rá támogatás. (Hú de sok csaj irigyel téged pedig)
2017. ápr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

el lehet bagatelizalni ezt a problemat, pedig igenis valos. sokan nem ertik hogy mi a baj a tul nagy mellekkel, nem hiszik el, hogy valoban hatfajast okoz, stb stb.

szakorvosnal jarj utana, esetleg kezdeskent a haziorvost is felkeresheted, hatha tud valami hasznalhato informaciot nyujtani neked.

en ugyan nem kuzdok ilyen problemaval, de tobb ismerosom igen, es latom rajtuk h mennyire meg tudja keseriteni a logo mell ill a fajos hat a hetkoznapokat. ne add fel, jarj utana!

2017. ápr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%

7: 75D-s mell (kettő együtt) bő 1 kg; 85D másfél. A 100G már talán közelíti a 4 kilót, de akinek akkora melle van, azon annyi a túlsúly hogy a nem a melle miatt fáj a háta.

És igenis az izomzat rengeteget segít, plusz persze a megfelelő melltartó. Nekem is 75G, nem a levegőbe beszélek.

2017. ápr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!