Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellplasztika (mellnövelés)...

Mellplasztika (mellnövelés) után lehet valaha olyan sportot űzni, amiben ütések, rúgások, földre vitelek, álló-és földharc van?

Figyelt kérdés

Vagy onnantól kezdve nem lehet "bántásnak"kitenni és óvni kell minden külső rossz hatástól? Vagy hogyan van ez?

(A-ról szeretném C-re, ha ez számít).

Meg érdekelne, hogy a műtéti heggel mi a helyzet? Örökké ott marad? Honnan vágják?



2018. jan. 30. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 hónapja volt a műtétem 75/A 75/C lettem bàr ez melltarto függő! 330 cc kaptam mell alatti redő metszéssel! A heget nem lehet làtni mivel anatómiai az impl. és a mell eltakarja, felvarràsnal màs a helyzet az làtvanyos hegesedéssel jàr! Sportolni lehet kell is de ha mellbe rùgnak az nem tesz jót! En is sokat sportolam előtte , es most tartok ott hogy 2kg sulyzókkal bohóckodom! A futàst most kezdtem el a felsötestemet csak kicsit edzzem mert még nem esik jól! Idővel mindent tudsz majd csinàlni de az orvosod el fogja mondani!
2018. jan. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!!
2018. jan. 31. 08:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Saját zsíros feltöltés nem lenne jobb? Ha még nem hallottál róla, nézz utána! Én azt választottam, mert én is aggódtam, h mi lesz, ha megütöm a melleimet, mert stunt motorozok és folyton esek-kelek:D

Az egyetlen hátránya, hogy nem lehet 100% pontosan megmondani, hogy mekkora lesz a végső eredmény, lehet, hogy meg kell ismételni a procedúrát. A felépülési idő 3-4 hónap, azután azt csinálsz, amit akarsz.

2018. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jesszus, #3 imádlaak
2018. jan. 31. 18:54
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem hallottam még róla, de most utána olvastam. Nagyon bejövős. Én amúgy ju jitsuzom. Baromi nagyokat esek, mikor dobálnak, csapkodnak a földnek, meg hát ebben minden van, ütés, rúgás.

Nagyon szépen köszönöm!!

2018. jan. 31. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!