Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha az ázsiaiaknak van olyan...

Ha az ázsiaiaknak van olyan plasztikai műtét amivel nagyobb lesz a szemük vagy hasonlít az európaihoz akkor olyan is van európaiaknak amivel a szemük olyan lesz mint egy ázsiaié?

Figyelt kérdés

Kicsit se hosszú kerdés 😂

Nem azért kérdezem mert olyan szemet akarok csak érdekel mert eddig nem találtam róla sok infót!

Köszi a válaszokat! 😁



#plasztikai műtét #ázsiai szem
2018. febr. 11. 18:19
 1/3 Miss Endzsi ***** válasza:
A szemet fel tudják tölteni saját zsírral. Gondolom még fiatal vagy. Régen én is az ilyen módszereket kerestem rá, remélem te is kinövöd. Nem lenne annyira szép végeredménye, hidd el.
2018. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Az olyan szemből könnyű dupla szemhéjat vágni de fordítva már nem ilyen egyszerű a helyzet. Meg amúgy se nézne ki jól
2018. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen 14 éves vagyok, de mint fent írtam, nem szeretnék ilyen szemet csak érdekelt :)

2018. febr. 12. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!