Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül egy csípő...

Mennyibe kerül egy csípő tájéki zsírleszivás ha kb 3-4 kiló feleslegem van ott?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Többe mint egy fitnesz dvd... amivel viszont többet érnél.
2010. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
X'D
2010. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Én úgy hallottam, hogy a zsírleszívással legfeljebb fél-egy kilót lehet leszívni, egyébként is nagyon megterheli a szervezetet. Egyébként is utána jön a hegesedés, gennyedzés, és a maradandó nyomok. Inkább sportolj, végezz feszesítést szerintem. Megsúgom: régen a BMI 36 volt és 40-től ha jól tudom engedélyezik a gyomorgyűrűt, és a bypass-t.(most ez az érték 25,75) Mégsem jutott volna eszembe sem akkor, sem most a műtét. nem akarlak lebeszélni, de jól gondold meg.

Hogy a kérdésedre válaszoljak: 90.000-től kb. 400.000-ig terjed az ára. Szerintem ha mindenképpen zsírleszívást akarsz, végezz ultrahangosat, vagy már létezik olyan módszer, amellyel elektromosság segítségével bontják a zsírsejteket.

2010. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bodytite-nak hívják a módszert. Nem annyira olcsó, de legalább hatásos és nagyon gyorsan gyógyul. Mondjuk Mo-on még csak egy helyen lehet csináltatni.
2010. jún. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
3-4 kilónál (mondjuk szerintem alatta se) ne menj műtétre. Ha helyi fogyást szeretnél, nézz utána az elektrolipolízisnek, heti 2 kezelés, kb 200 ezer, 5 hét alatt. Nem én próbáltam, hanem ismerősöm, nagyon szép eredménye volt.
2010. jún. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
54%
Zsírleszívás ??? Nem hiszem, hogy az lenne a legcélszerűbb megoldás. Kis mozgást és egészségesebb étrend jobban beválna.
2010. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Lusta ember hájas marad, a zsír hamar visszajön..
2010. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
jól beszél az utolsó-sajnos.
2010. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
4éve még 96kiló voltam hormon problémák miatt..sportolással kemény diétával sikerült lefogynom 66ra 2év alatt.. azóta sem hagytam abba sportot de sajnos 1helyről a csipőmről nem tudom leszedni sehogysem a felesleget azóta se..tele vagyok izommal a sportolás miatt de onnan se futással se tornával se semmivel nem jött..rádiófrekvenciás kezelésen (nem ilyen komolyan voltam, kisebb nagyobb eredményekkel)de rájöttem mindenhonnan megtudok szabadulni a zsirtól csak onnan nem. viszont zsirleszivás után oda nem rakódik le több zsír igy könnyebben karban tudnám tartani az alakom..nem véletlenül ezt kérdeztem és okoskodások helyett konrét válaszokat szerettem volna kapni.. köszönöm azoknak akik ezt megértették!
2010. jún. 16. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!