Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mell plasztikában Dr. Krasznai...

Mell plasztikában Dr. Krasznai Zsolt vagy Dr. Pataki Gergely a jobb?

Figyelt kérdés
Mell nagyobbító plasztikára vettem rá magam, szeretnék a legjobb orvoshoz fordulni itt Magyarországon, nagyon kényes vagyok erre a témára, ha valami változás történik a testemen ( kivéve ha nagyon gyönyörű eredményt kapok). És úgy gondolom ez egy komolyabb dolog, kés alá feküdni és ha nem tetszik az eredmény nyilván nem egyszerű feladat helyreállítani , sem nekem sem az adott orvosnak. Előre is megköszönök minden segítő választ ezzel kapcsolatban.

2018. márc. 19. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Dr.Pataky Gergely állítólag most Ő a legjobb viszont a legdrágább és a legközelebbi időpont 2019 de még az is csak konzultációs időpont.
2018. márc. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom melyikőjük jobb, de vannak olyan orvosok is akik nem ennyire felkapottak és ugyanolyan jók.
2018. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Bocsánat, hogy nem a kérdésre reagálok, arról tudtok valamit, hogy Pataki Gergelynél mennyibe kerül egy mellnagyobbítás? Az oldalán árak nincsenek feltüntetve, értem, hogy egyéntől és körülményektől függ, de egy kb. árat ha tudna valaki mondani megköszönném. :)
2018. ápr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pataki Gergelynél olyan 1 millió fölött van. Kb 1 millió 3 körül.
2018. ápr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Ők ketten a csúcs! Nem nagyon van különbség, mindkettő elképesztő profi és közben mégis alázatosak. Kedvesek, segítőkészek, maximalisták.

Engem Pataki műtött, de rajta kivűl kizárólag Krasznai jöhetett volna szóba.

2018. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Pedig én hallottam Krasznai rontott munkájáról :) Úgyhogy ennyire ne ragaszkodj hozzájuk :) Minden orvosnak van olyan munkája ami nem olyan szép vagy épp valami nem oké.
2018. ápr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Dr. Krasznai! Nagyon jó szakember, és természetileg is nagyon kedves. :)
2018. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Dr. Pataki Gergely, rengeteg gyönyörű munkáját láttam már. Valóban millió felett dolgozik, de szerintem egy szuper plasztikai sebész, nyugodt szívvel rábízhatod magad.
2018. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!