Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fülkorrekciós műtétet hol...

Fülkorrekciós műtétet hol csináltassak? Sikos Plasztikai sebészet megbízható hely? Többi lent.

Figyelt kérdés
Eléggé nagyok a füleim, és ezért a fül korrekciós műtéten gondolkodtam. A Síkos plasztikai sebészetet felhívtam és 200-250 000 Ft-ot mondtak árnak. Valahol olcsóbb? Megbízható ez a hely? A rendes válaszokért előre is köszönöm.

2018. márc. 22. 16:06
 1/3 acelsziv ***** válasza:
Sokkal olcsóbbés hatásosabb lenne harendbe raknád
2018. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 acelsziv ***** válasza:
K.va telefon.szóval ha rendbe raknád az önbecsülésed és rágyúrnál önbizalomra.
2018. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahol olcsóbb, az már gyanús. Nagyjából ezen az áron csinálják Bp-en és vidéken is. A Sikos plasztikai sebészet szerintem megbízható, igaz nekem nem Bp-en volt. Ha tutira szeretnél menni, ajánlom Jósvay Jánost. További információkért pedig a FB Fülplasztika zárt csoportját:)
2018. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!