Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogy tudok olyan arcot és...

Hogy tudok olyan arcot és megjelenést varázsolni magamnak, ami tényleg én vagyok?

Figyelt kérdés

A külsőm miatt buktam el egy országos TV megkeresését, a szakmai rostán (25 év gyakorlattal) beválasztottak.

Ők kerestek meg, nem én nyomultam!!!

Bármit is tudok, öregebbnek tűnök!


Tény: 50 éves vagyok. Imádtam a televíziós munkát, bár rádiósként kezdtem, és ma is ebben lapátolok.


Egy aszott, 80-as éveiben járó Derrick felügyelő hitelesebben néz ki nálam.


Ráadásul a 25-30 évesnek érzem magam, de a külsőm miatt nem megyek emberek közé. Menekülök onnan, ahol 12 embernél több van. Mert akkor leizzadok, kapkodom a levegőt. Ez nem csak a kapcsolatok építésében (akár magánemberként is) jelent problémát, de a munkában is.

Minden jó szándékú választ örömmel és tisztelettel köszönök, és kérdéseitekre is válaszolok. (a "gyakoribunkóknak" nem!)



2018. máj. 2. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én a helyedben felkeresnék egy színtanácsadót! 20 ezer forintot kér, házhoz jön, megállapítja hogy milyen típus vagy, megmondja milyen színű és stílusú ruhát, frizurát és sminket hordj, segít kiválasztani a megfelelő külsőt. Keress rá neten!
2018. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Stílustanácsadóra nem gondoltál még? Ajánlani sajnos nem tudok egyet sem, de ha a külsőm is számítana az érvényesülésben, akkor tutira megkeresnék valakit.
2018. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
irány a plasztikai sebészet... 50 évesen ezen kívül nincs más megoldás ezen egy kis testmozgás nem segít
2018. máj. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!