Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hyaluron savas arcfeltöltésnek...

Hyaluron savas arcfeltöltésnek milyen mellékhatásait ismeritek? Csomósodás mennyire komoly kockázat? Mosoly ráncom szeretném eltűntetni, talán az arcom kerekebbé varázsolni mert beesettnek találom. Milyen tapasztalatotok van, érdemes belevágni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Worst celebrity plastic surgery disaster , youtubeon megnézhető .
2016. márc. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Imádom,csodákat művel...Nincs mellékhatás ...Nem is értem az előző kommentet.
2016. márc. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Doktor pontosan tudja hova kell beadni az injekciót, vagy egyeztetitek, hogy mi a cél? Hogy néz ki egy ilyen előzetes konzultáció? Megmondanák, azt is ha neked nem használna az arcfeltöltés?
2016. márc. 6. 07:52
 4/13 anonim ***** válasza:
29%

Az az igazság ,hogy az én orvosom Dr.Raj Kanodia volt amíg az USA-ban éltem,ő profi volt.A te feltöltésed rutin.Nincs csomósodás,nem is hallottam ilyen baromságot.

Én modell voltam 16 évig ,és szerettem volna az is maradni sokáig. De értem mitől félsz,itt Magyarországon ez még nagyon gyerekcipőben jár,pedig rettentő látványos. És több előnye is van/kollagén termelés/. [link] tudom ajánlani.

2016. márc. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A doki nekem a hyaluron savas feltöltét helyett a silhouette soft-ot ajánlotta. Szálakkal felhúzni a mosoly ráncot. Nem tudom hogy döntsek. Egyik tükörnél, egyik fénybállításnál látom szükségem lenne már, másiknál nem. kifejezetten zavara a mosoly ráncom, mikor selfit lövök magamról. Jó lenne valami külső elfogulatlan személy tanácsa belevágjak-e vagy se.dE hol találok én ilyet Magyarországon? Barát, barátnő? Senkinek a környezetemben nincs ilyennel tapasztalata és azért nem kis beavatkozás lenne.
2016. márc. 16. 01:24
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze ,mert az drágább:))) Fogadjunk ők ajánlották: [link] Na azzal nem nyúlnának az arcomhoz az biztos.
2016. márc. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hyaluron van a bőröm alatt, minden tökéletes. Nem csomósodik. Viszont sokat kell inni hozzá, és ne sportolj.
2016. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A sportbol nem tudok engedni. Eleg sokat sportolok. De vegul az arc plasztika mellett dontottem. Ez a legtartosabb atutobb megoldas.
2016. márc. 31. 15:06
 9/13 anonim ***** válasza:
A sport egy nőt elrondít, izmosítja, ami kiábrándító a férfiaknak. A plasztika is jó, ha felvarratnád.
2016. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Saját zsir Feltöltés. A legtermészetesebb ami létezik.
2016. máj. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!