Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Saját zsírral való mellfeltölt...

FluffyUnicorn97 kérdése:

Saját zsírral való mellfeltöltésről kinek mi a tapasztalata? Hol csináltatta, és körülbelül mennyiért?

Figyelt kérdés

2018. jún. 21. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Sehol. Ugyanis semmi nem garantálja, hogy a donorzsír ugyanolyan üzemben szaporodik, mint a mellzsírod. Ha satynya a mirigyállomány, akkor az úgyis csak zsírcici lesz, az meg nem túl jó. Ráadásul ahonnan leszívják, ott nagyon csúnya marad majd.

Kb 700.000 től felfelé

2018. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
54%
Én nem ajánlanám/csináltatnám.... Felszívódik, nem az egész mennyiség marad meg, és ismételgetni kell. Ahonnan meg leszívnak, jó egyenletlen lesz, ha nem vagy szerencsés.... Szóval anyagilag se éri meg. Inkabb egy pár jó kis szilikon implantátum, amitől még jó kis feszes is lesz!
2018. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Szilikon mellé szokták kiegészítésként tölteni ha a két mell között van hullám.Egyébként ha a melledet azzal szeretnéd feltöltetni 4-5 alkalom az 4-5 altatás ,sok idő és drága. Meg van határozva mennyi ml. tőlthető egyszerre. Nekem kicsi szilikonom van semme bajom vele.
2018. jún. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok dr.Pataki Gergely csinálja 2 év mire bejutsz hozzá kb 1.6mill.Ő a legdrágább.
2018. jún. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!