Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mekkorát lehet növelni egy...

Mekkorát lehet növelni egy mellen egyszerre?

Figyelt kérdés
Voltam konzultáción dokinál, extrém pirinyó cicim van (magyarul nincs, még A kosárba is kevés..) ahogy neten nézegettem előtte-utána képeket a cc mellé írásával, arra jutottam hogy legalább egy 300-400 közöttivel lehetne elérni azt amire vágyom, persze sejtettem, hogy az nálam kb. esélytelen. De sajnos még annál is kisebbet javasolt a doki, mint sejtettem, 180 cc. Kicsit aggódom, hogy kiadok egy rakat pénzt, és alig lesz változás. 170 cm vagy és 55 kg, szóval végülis vékony, de azért elég széles hátam van. :( Nyilván jobban tudja hogy mi működhet, de azért próbáljam meg vázolni, hogy nagyobbat szeretnék? Járt valaki hasonló helyzetben?

2018. jún. 29. 18:17
 1/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Akkorát lehet betenni, amennyit elbír a bőröd.
2018. jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Huh, így köbcentiben megadva elég nehéz elképzelni, hogy ez pontosan mekkorát jelent, úgyhogy én is rákerestem a kérdéses galériára. Ezt találtam:

[link]


Ebben a listában valóban 275-től kezdődnek az implantátumok, 180-as nincs is. Ám azt is figyelembe kell venni, hogy mekkora termetű vagy, illetve hogy mennyire lóg a jelenlegi. Egy kicsi, de feszeset nem nagyon lehet tömködni, mert nem férsz el a bőrödben, egy térdig érő táskát viszont jól meg kell pakolni, hogy feszes, formás legyen.


Azzal meg nem tudom mennyire vagyok egyedül, de nálam a feszesség és a forma fontosabb, mint a nagy méret.

2018. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát jelenleg lógni ugye semmit nem lóg, mert konkrétan nincs mellem. Mondta a doki, hogy nagyon feszes a bőröm, ami egyrészt jó, mert 10 év múlva se fog lógni, meg akkor se ha szülök majd, másrészről emiatt nem is lehet nagyon tuningolni. :\
2018. jún. 29. 19:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Hidd el kell a nagyobb elbírja a bőröd 225 cc alatt ne engedd mert nincs értelme láthatatlan lesz .Nekem 33o cc van volt pici megereszkedett alapm és most B a melltartó méretem.
2018. jún. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Legközelebbi konzultáción elkezdek felfelé alkudni... ha már úgyis fájni fog és sokba kerül, akkor látszódjon is. :\
2018. jún. 30. 08:36
 6/8 anonim válasza:

Nekem egyik oldalon semmi se volt, másik oldalon pici púp.

165 cc és 185 cc ment bele, most egyformák és szépek. 165 cm vagyok és 55 kilo.

Mikor először láttam őket hatalmasak voltak, így 3 évvel később néha úgy gondolom 20 cc-vel lehetett volna több, de alapjában véve teljesen elégedett vagyok.

2018. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az atmero miatt nem menne be, akkor kerj extramagasat. Nekem igy 380ment be
2018. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már meg is volt a műtét. :)

Végül 200-ig sikerült feltornázni, a nagyobbra már húzta a száját a doki, hogy elég necces. De így utólag szerintem lehetett volna ez még picit nagyobb. Amikor először vettem fel pólót kicsit csalódott voltam, hogy semmi változás nem látszik ruhában, de egyelőre beérem ezzel is. Az előző állapothoz képest ég és föld... végre sikerült a kislánycicikből kamaszciciket csinálni. :D Az AAA kosárból most talán kis jóindulattal lesz egy B-s (még nem próbálhattam fel, nem tudom). A vágyott kosárméret C-s lenne, valami olyan méret, ami a pólóban sem veszik el, és szemből is látszik, persze nem úgy, hogy "ott jön két csöcs". Kacérkodom a gondolattal, hogy pár év múlva ismét meglátogassam, hogy végre tényleg olyan legyen, amilyennek szeretném. Ő is ezt mondta, hogy ha nagyobbat szeretnék azt inkább 2 lépcsőben javasolja. :)

2018. júl. 28. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!