Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Láttam egy videót amiben a...

Láttam egy videót amiben a sebész műtét után vagy kezelés után megsimította/megölelte a páciense arcát vagy vállát szerintetek helyén való ez?

Figyelt kérdés
Szerintem itt Magyarországon még visszaköszönni sem nagyon akar egy orvos nemhogy dicsérjen vagy bátorítson valamilyen kezelés során.

2018. júl. 24. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát Magyarország jobban teljesit, ismered ezt a mondatot?
2018. júl. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De vannak kivételek, csak jól kell kifognod. Én pl minden orvosok kedvesek, és aranyosak, mert én választottam ki, hogy kihez megyek.
2018. júl. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

biztos maganklinikan tortent.


annyi penzert szivesebben olelgetnek meg simogatnak az orvosok.

2018. júl. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Láttam olyan videót, amiben a kis srác elálló füleit műtötte meg a doki. A végén kezet fogott a sráccal és megölelték egymást. Ez szerintem tök jó. Felnőttek esetében viszont már kicsit furcsának találom az ölelgetést. :)
2018. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem az jön le az egészből, hogy pénzért mindenre hajlandóak az emberek. Viszont a magyar orvosokra nem jellemző az ilyen seggnyalás,mert azoknak bármennyit adsz úgyis kevés.
2018. júl. 26. 00:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom itt a válaszadók háromnegyede életében nem találkozott még plasztikai sebésszel azért ír baromságokat.

Engem a második konzultáció után ölelt meg az orvosom. Kiváncsian várom a műtétkor mi lesz! :)

Az ilyen idióták miatt tart itt ez az ország.

2018. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok. Nekem fülplasztikám volt, és nem ölelt meg a doki. Én sem őt. 32 éves voltam. :D
2018. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, kérdező, #5-t akartam írni (és #8-ast) :D
2018. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!