Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellkisebbítésre kihez menjek?...

Mellkisebbítésre kihez menjek? A végeredményben formailag van különbség? Kb. mennyi a várakozási időszak?

Figyelt kérdés

Utána olvastam, tudom hogyan zajlik a műtét. A méreteim, gerincpanaszaim, étkezési zavar, meg a bőrgyógyászati panaszaim alapján elvileg a TB is támogatná, korábban már rábólintottak, de én jobb szeretnék magánklinikára menni, biztos ami biztos.


70H-ból szeretnék 70C - 70D körülit. 175 cm vagyok, 72 kiló...számításaim szerint ebből kb 2,5-3 kiló a mellem. (Mivel ezekkel a dinnyékkel aerob edzést végezni nehéz, valószínűleg kb öt kiló le fog jönni róla ha fogok tudni rendesen edzeni)

Szóval horgony forma bemetszés, altatás stb.



Mivel drasztikus a műtét, fontos a színvonalas eredmény, és minél kevesebb komplikációt szeretnék. (De hát ki nem, lol)


Kit ajánlotok?



2018. aug. 13. 15:17
 1/8 anonim válasza:
6%
Egy cici sohasem lehet elég nagy. Hagyd meg.
2018. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De, kedves első, mer úgy fogok kinézni 30 évesen mint a notredámi toronyőr.


Egyébként illusztrálnám, van olyan hogy túl nagy. A természetes nagy mell nem szilikon.

előtte:

[link]


utána

[link]


előtte:

[link]


utána:

[link]


avagy:

[link]

2018. aug. 13. 15:35
 3/8 anonim válasza:
0%
Mutasd meg a tiedet. Arc nélkül. Én szakértő vagyok.
2018. aug. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem dr Varga Zsombor csinálta a Szent Imrében, támogatottan. Teljesen elégedett vagyok már 2 éve. Nem értem honnan az a gondolkodás, hogy ha magán, akkor az tuti.
2018. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Támogatottan? Ilyen műtétet lehet úgy kérni? azt hittem az ilyeneket a TB nem finanszírozza. :O
2018. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Úgy van, hogyha a kivett mennyiség meghaladja egy bizonyos százalékát a testsúlyodnak, egészségügyi műtétnek számít, mert hát és kozmetikai problémákat okoz.
2018. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért mennék magánhoz, mert egyrészt édesanyám az egészségügyben dolgozik,és tudom milyenek a körülmények, másrészt meg kövezzetek meg, de én úgy gondolom, hogy aki megengedheti magának, az ne az amúgy is szűkös állami keretből menjen...évekig tartott, de összeszedtem.
2018. aug. 16. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Az nyamiii nyamii a pici cici:)
2018. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!