Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellfelvarrás implantátum nélkül?

Mellfelvarrás implantátum nélkül?

Figyelt kérdés
Lehetséges? Mert mindenki azt mondja, hogy mindenképpen kell bele implantátum, de én azt nagyon nem szeretnék, viszont szeretném pár éven belül felvarratni majd. Orvosnál még nem voltam konzultáción, de nem értem miért kéne bele implantátum, én meg vagyok elégedve a méretével, csak nem olyan feszes már mint 20 éves koromban.
2018. szept. 8. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetséges. Csinálják is.

(nekem mondjuk úgy nem tetszett volna az enyém, ezért implantátumot is rakattam be)

2018. szept. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már nézegettem oldalakat, árakat, és írják a sima felvarrást is. Viszont fórumokon mindenki azt írja, hogy neki implantátumot is tettek be felvarráskor, merthogy az kell.
2018. szept. 8. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges sőt, ha van saját állományod nem kell, jól felvarrják és ujra feszes lesz.
2018. szept. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 qborka ***** válasza:

Nekem 6 naposak :) a nővérke azt hitte, van implantátumom is. Szerencsére volt mit felvarrni.

Az a meglévő állománytól függ, hogy a szép eredményért kell-e esetleg implantátum/saját zsír feltöltés-bár ezt nem minden sebész javasolja/ is.

Menj el több orvoshoz.

2018. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!