Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fogytam 73 kg-t akkor valóban...

Fogytam 73 kg-t akkor valóban az állam fizeti a bőr műtétetemet?

Figyelt kérdés

Hallodtam ha igazolni tudom hogy fogytam minimum 25 kg-t akkor az állam kifizeti a plasztikai műtétet a megnyullt területeken..

Valaki tudna ebben segíteni hogy ezzel hova kell menni? És hogy ez csak egy helyre szól (has) vagy bármelyik területekre amikre kérem?!



2018. szept. 26. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

A sóhivatalba.

Majd biztos kifizetik az adófizetők pénzéből, hogy zabáltál mint egy disznó.

2018. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem.


Kizárólag abban az esetben, ha 40-es BMI felett voltál és ezt orvos dokumentálta már az elejétől. Akkor.


Egyebekben nem kérhetsz semmit.

2018. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

fogyás előtti testtömegindex 35 felett volt

fogyása után legalább 10-zel csökkent a testtömegindex

és a célsúlyt legalább 6 hónapon át tartani tudtad


A fentieket orvos kell, hogy igazolja.

2018. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Ha 73 kg-t fogytá lakkor bőven fizeti a tb a műtétet.

Keress fel plasztikai sebészt, szerintem először olyat aki nem magánklinikán dolgozik hanem kórházban.

2018. szept. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
#1 már ígyis az én pénzemből finanszírozzák a nem napon barnultak segílyít, a drogosok ellátását, meg úgy minden más államon élősködőt, ezek után őszintén szólva nem zavarna, főleg azért mert nem azért fizetek mert zabált mint egy disznő hanem mert már NEM zabál mint egy disznó.
2018. okt. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

A TB szempontjából megplasztikázni egy korábban kövér embert sokkal kisebb vállalás, mint esetleg élete végéig kezelni a kövérségéből adódó betegségeket.

Szóval nem igazán értem azokat akik ez ellen felszólalnak, főleg hogy komoly követelménye van egy ilyen műtétnek, nem műtenek csak úgy meg mindenkit aki kéri. (persze aki 73kg-t fogyott, annak nem kell ezen gondolkodni, 101% hogy megműtik)

2018. okt. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!