Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Balajthy Tibor milyen...

Dr. Balajthy Tibor milyen árban dolgozik mellplasztika érdekelne, és mi a véleményetek rolla?

Figyelt kérdés

2018. okt. 28. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben jó messzire elkerülném. Ahogy hallottam, fiatalabb korában sem volt túl kedves, de mostanra hogy is mondjam, úgy emberileg, mint szakmailag VESZÉLYES.


Nekem pár hónapja fél perces kézi vizsgálat után mindkét mellemben 5 cm-es daganatot vélt diagnosztizálni. Ami persze téves volt, és nem is volt alapja ilyet mondani.A modoráról nem is beszélnék...


Van olyan vendégem, aki egy enyhébb szemhéj megereszkedéssel fordult hozzá (ezt a kozmetikai szalonunkban teljesen meg tudtuk szüntetni) - Balajty teljes arcpalsztikával(!!!!) oldotta volna meg.

És van egy barátnőm, akinek a nyakplasztikája (amitől nem lett szebb a nyaka) olyan jól sikerült, hogy újra kellett műteni, de ezt már egy másik orvosnál.

Ismerek olyan hölgyet is, akinek tökéletes lett a melle (bár az egyiket ott is újra kellett műteni) - de azt 10 éve csinálta.

Én nem mennék hozzá.

2018. okt. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen , ez tényleg elég rossz :(

Hubarol esetleg nincs valami tapasztalatot vagy tudsz esetleg róla valamit ? :)

2018. okt. 29. 08:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudok.

Sok sikert!

2018. okt. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En sem ajanlom!
2018. nov. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!