Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztika, kit ajánlanátok?

Orrplasztika, kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Maximum olyan 600.000-ből szeretném megúszni, nincs rá egy millióm.

Kit ajánlanátok aki jól dolgozik, és elfogadható árban?



2018. okt. 30. 07:21
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Volodimir Volodimirovics Klicsko
2018. okt. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vicces. Tanuld meg inkább rendesen leírni a nevét
2018. okt. 30. 07:39
 3/10 anonim ***** válasza:
dr Csuha Lajos-t nézd meg . Az árakat nem tudom.
2018. okt. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sebestyén Judit.
2018. okt. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Fogadd el magad. Én megműttettem, szebb lett jóval, de sosem lesz olyan mint a régi. Húzódik, zsibbad, feszül sokszor és ráadásul nagyon brutális orrsövényferdülésem lett. Funkcionálisan sokkal rosszabb lett. Érzetileg szintén. Az egyik legjobb orvos csinálta. :) Ne tedd.24/L a műtétem 3 éve volt.
2019. jan. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 ki műtött?

Butaság azt mondani, hogy ne tegye, csak mert neked nem sikerült jól. Ez a kockázat minden műtét esetén megvan, ennyi erővel ne szülj, mert belehalhatsz. Viszont, ha nem lenne pénzem a legprofibbal csináltatni, akkor nem csináltatnám. Én Rezek Ödönnel csináltattam 1 hónapja, máshoz nem mentem volna, ő a legjobb Magyarországon. 900 ezer forint volt, de ilyenen nem szabad spórolni.

2019. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Azert nem ajanlom, mert mindnekinek elkene maganak fogadni ugy, amilyen. Pszichologus kellene ide, nem szike. Persze szebb, esztetikusabb stb.. De masok miatt muti meg az ember elsosorban. Ha valaki szereti es elfogadja magat teljesen, eszebe se jutna ilyen. Media, hulyek aldozata fekszik szike ala. Ez igy van.
2019. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

#7

Te elfogadhatod magad csúnyának is, de attól még a környezeted nem fog szebbnek látni. A jó pasik továbbra is a nálad fényévekkel szebb nőkre fognak hajtani. Ellenben egy orrműtét már simán szintekkel szebb nővé tud varázsolni, ahogy ez velem is történt. Önbizalmad lehet csúnyán is, de azzal max azt éred el, hogy nagyképűnek látnak.

2019. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
hát nálad tényleg van baj..ez is engem igazol.Szia!
2019. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Azt szeretnéd hallani, hogy “persze legyél body positive, lehetsz egy rusnya banya is de ha szereted magad, bármelyik pasi a lábad előtt hever majd!!” 😂Hagyjuk már. El vagy tévedve.

2019. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!