Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen szempontok alapján...

Milyen szempontok alapján válasszak plasztikai sebészt?

Figyelt kérdés

Szeretnék igényes, biztonságos munkát és tartós végeredményt.



Mit olvassak át a klinika honlapján?

Mit nézzek meg a klinikán?

Magánvélemények meg személyes tapasztalatokon túl hol tudnék független forrásból információt kapni az illető kompetenciájáról?

Milyen kérdéseket tegyek föl, hogy tudjam hogy jó kezekben vagyok?

Mik azok az intő jelek amiket nem szabad figyelmen kívül hagyni?



2018. nov. 8. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:

A legjobb az lenne hogyha az ismeretségi körödbe tudnál őszintén véleményt kerni. Nálunk így volt, nem is néztünk másik sebészt mert közeli családtagok jártak már nála. Itt vidéken mellplasztika 900.000ft volt, a nagyképű unokahugom azt gondolta az túl olcsó ahhoz hogy jó legyen. Hónapokig keresett sebészt végül tőlünk 800kmre 2millio forintért megcsináltatta a mellét . Nem gyógyult neki ,2ev múlva a mi orvosunk hozta helyre neki ....

A lényeg az hogy annak a dokinak is ismerve az unokahugom a pályája elejétől kiderített mindent , mégis hibázott. Az orvosok is emberek hibázhatnak sajnos ... esetleg ha megírod hogy melyik városok jöhetnek szóba, talán itt tud segíteni valaki .

2018. nov. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen olyan orvoshoz menj akiről nem olvasol rosszat vagy max nem sokat. Akiről több rossz vélemény van azt kerüld el!!

Engem nem egy ismert sztár orvos műtött (bár ha így folytatja az lesz :P) és jobb is mert úgy áll hozzám és olyan mnukát végzett ami tökéletes minden szempontból.

2018. nov. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Budapest környékén, de ha kell igazából tök szívesen utazom is ha valaki jó.

Ismeretségi körben ilyesmi senkinek nem volt...kérdeztem.

2018. nov. 8. 10:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Sebestyén Judith, Pap Péter, Csuha Lajos.
2018. nov. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Javasolnam a hoxa mellplasztika forumot. En is ott talaltam meg az orvosom, holnap lesz a mutet.

A forumon vannak vekemenyek, kepek, kepes naplok, amik segitenek.

2018. nov. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fontos, hogy csak olyan orvosra bízd rá magadat, aki rajta van a MAGYAR PLASZTIKAI HELYREÁLLÍTÓ ÉS ESZTÉTIKAI SEBÉSZ TÁRSASÁG (MPHEST) listáján! Ez a szakmai garanciát jelenti.

Itt találod:

[link]

2018. nov. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 qborka ***** válasza:

Szerintem, ne agyald túl. Mindenki szépet akar :D

Mindenképp menj el legalább két orvoshoz konzultációra, de nem az ára miatt. Ott fogod látni, mennyire vesznek komolyan, mutatnak-e munkájukról képeket stb.


Nekem 6 naposak a cicijeim :)


Az jó, ha sok honlapot nézel, hogy hogyan készülj fel illetve mire számíts a műtét utáni napokban.

2018. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!