Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tudtátok Budapesten olyan...

Tudtátok Budapesten olyan plasztikai sebészet mondani, ahol én szabom meg hogy hány milliliter hyaluronsavat töltsenek az ajkaimba?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném feltöltetni az ajkaimat, de láttam videót ahol 1 ml töltöttek az egyik páciens ajkába, és szinte semmi változás nem volt. Az én ajkaim nagyon vékonyak, biztos hogy egy ml meg se látszódna.

Válaszotokat előre is köszönöm szépen.



2018. okt. 23. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van, de ennek inkább úgy kéne működnie, hogy te elmondod az orvosnak hogy mit szeretnél, ő meg eldonti, hogy kivitelezhető-e. Esetleg mutat előtte - utána képeket, hogy azoknál a pacienseknel akik hasonló adotsagokkal mentek náluk milyen lett a végeredmény.
2018. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az összes. Annyit töltenek amennyit kérsz, maximum tanácsolhatnak mennyiséget de a vásároló dönt.
2018. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindegyiknél kérheted hogy többet töltsön ha van rá pénzed. Max akkor nem egyez bele ha valakinek már eleve túl van töltve. Amúgy az 1 milinek vékony ajaknál pont meg kéne látszania, ha jó helyre van töltve
2018. okt. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

erre úgyis menni kell 3 havonta-fél évente,szóval 1 éven belül eleve le fog tisztulni,hogy mennyi az a mennyiség ami megfelel.

ezért szerintem kár lenne kioktatni azt akinek ez a munkája.

2018. okt. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fogalmad sincs arról hogy 1 ml hyaluron egyáltalán mennyi és hogy oszlik szét az ajkadban....inkább ezt bízd rá az orvosra.
2018. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
tök felesleges ezzel töltened, baratnömnek 3 hónap utan semmi nem látszott.3 havonta fogsz menni?azt meg nem te szabod meg hanem az orvos.ha vékony a szád félő, h kacsa lesz.
2018. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó te meg ne írj baromságot...
2018. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Talaltam masik lehetoseget ami nem hyaluron sav hanem Ellanse L szerum ami kozel 4evug tartos vagy van meg Lg Yvoire nevu toltoanyag is..
2018. okt. 30. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!