Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerülne, egy ilyen...

Mennyibe kerülne, egy ilyen orrműtét kb?

Figyelt kérdés

Aki kicsit ért hozzá, meg tudná mondani, hogy ez mennyire számít nagyobb beavatkozásnak, vagy ez semmiség nem olyan drága stb


Nekem is így lenne, mint a hölgynek, ugyanilyen orrom van: [link]


2018. nov. 16. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Jól látom, hogy csak a porcos részből szedtek le?

Nekem is ilyen volt, helyi érzéstelenítéssel, kb egy óra alatt megvolt.

200E ft Dr. Rusz Zoltánnál.

2018. nov. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok dologtól függ, hogy mennyibe kerül a műtét. Lehet, hogy ilyesmi formájú az orrod, de nagyon befolyásolja a vègeredményt a bőröd minősége is pl (vastag vagy vékony? A vastagabb bőr nem fog rásimulni a porcos-csontos vázra, alig lesz kisebb az orrod, mint előtte.) Ezeket egy orvos fogja tudni megmondani. Nekem októberben volt a műtétem dr Kárász Tamásnàl, 940 000 forint volt, de ez mindenkinél más.
2018. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!