Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit lehet tenni olyan esetben,...

Mit lehet tenni olyan esetben, ha nem úgy sikerült az órrműtét ahogy azt megbeszéltük az orvossal? Elismerte már. Hova tudok fordulni ezzel az üggyel? Plusz milyen előírásoknak kell megfelelnie egy ilyen beavatkozásnak:altatoorvos, kislabor stb?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha elismerte akkor megkéne csinálnia újra a korrekciót ingyen de tuti nem fogja. Amúgy ha egyszer elrontotta akkor én többet nem műttetném meg magam vele.


Mi az hogy milyen előírásnak? Kell labor, EKG, gondolom orrműtétnél koponya röntgen meg szerintem el kell menni fül-orr-gégészetre hogy minden rendben van-e.

2018. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondanál egy nevet, hogy ki végezte a műtétet? Én is keresgélek épp.
2018. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!