Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tapasztalatokat várok mellfelv...

Cscc kérdése:

Tapasztalatokat várok mellfelvarásal kapcsolatban implantátum nélkül és bimbó átalakítsa nélkül gyógyulási idő?

Figyelt kérdés

23 /L vagyok lógnak a mellei sajnos genetikailag ilyen hatalmas melleim vannak melltartott sem kapok magamra.

Önbizalom hiányom is van ez miatt hogy lognak nem szívesén megyek strandra ...bár ez annyira nem zavart eddig de mar csúnya sebek vannak a mellemen a vállam is gericferdulésem is van .Elvileg az oep támogatnia kellene de atoll tartok nem olyan lenne szép és nem figyelne oda rám vagy nem tudom ezzel kapcsolatban is tapasztalótokat szeretnek kérne?

Nem kérnek együgyű komentelésekket nem plasztik cica szeretnék lenni sem atoll felek hogy ez miatt elhagynak és hasonlóak. Egyszerűen nem szeretnék 30 éves koromra egy egészségileg rom halmaz lenni .

Tapasztalatokat várok mellfelvarásal kapcsolatban implantátum nélkül és bimbó átalakítsa nélkül kb gyógyulási idő ? Mire kell oda figyeli? Műtteti kockázatottok és a utáni időszak mennyire veszélyes ? Miben korlátozza a minden napjaimban ? Mindenre kíváncsi vagyok a műtét az utána levő időszakra


2018. nov. 18. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Keresd fel Dr. Sebestyén Judith-ot. A Szent István kórházban dolgozik. Amellett hogy nála normálisabb és kedvesebb orvost nem ismerek, gyönyörűen dolgozik.

Ő műt TB-re és 100000% hogy figyelne rád. :)

Engem magánban műtött, nekem mellnagyobbításom volt és soha nem mennék máshoz.

2018. nov. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 qborka ***** válasza:

OEP csak a kisebbítést támogatja, azt is bizonyos feltételekkel.

Ha még tervezel szoptatni, akkor nem fognak kisebbítést javasolni, mert ilyenkor a mell állományának egy részét eltávolítják.

Szimpla felvarrásnál megmarad az állomány, csak formázzák és a bőrfelesleget távolítják el.


Nekem is nagy volt mindig, de sosem lett sebes - mégis mitől?

Nekem 4 hete volt felvarrás. 7 nap múlva mentem dolgozni, mivel irodában dolgozok. A tömegközlekedés eleinte rossz volt. Még mindig nem mernék négykézlábra állni, oldalt feküdve aludni, kádat kisúrolni, lehajolni, ezek enyhén fájnának. Érzem a varratokat, viszket, szúr - de ez csak kellemetlen, nem fájdalom. Ami fájt, az a menstruáció előtti mellfeszülés.

Nem tudom, meddig tart még. Az én orvosom enyhe testmozgást 6 hét után javasol.


Nekem volt egy anyajegy levételem, aminek a varrása nagy és széles, eleinte nagyon szégyeltem, ráadásul a felkarom, ahol ez van, el is deformálódott kicsit. Nos, ez OEP finanszírozott műtét volt, indokolt, nem esztétikai okból.


A melleimet én fizettem, a varrásból semmi nem látszik.


Azon múlik minden, ahogy az orvos varr.


Inkább spórolj össze rá.

2018. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!