Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztika tapasztalatok?

Orrplasztika tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, érdekelne, hogy kinek volt már orrplasztikája, körülbelül mennyibe kerül akkor és hogy ki végezte a műtétet, valamint privátban ha páran küldenének fotókat is (előtte-utána), megköszönném.:) Eddig aki szimpatikus az Dr. Bajusz Huba (a szegedi), mert ő nem annyira drága, mint egy pesti orvos, de a honlapján nem sok kép van.

Én nyíregyházán élek így ha a közelben pl. Debrecen van valami jó orvos, az is érdekel, de Pest is, csak tudom hogy Rezek/Kárász nagyon drága. (tudom nem kéne pont egy ilyen beavatkozáson spórolni és nem is végeztetném el akárkivel)

Nekem csontot mondjuk nem kell műteni, úgy gondolom olcsóbb, de nem tudom mennyire számítsak.



2019. febr. 6. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Csuha Lajos szép orrokat csinál. Sebestyén Judith is. Ők pesti orvosok.
2019. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csuha lajos az orrsovenyfedulessel ndm foglalkozik: a kepeken ugyanolyan ferdek maradnak az orrok. Pedig az elsodleges fontossagu lenne
2019. máj. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!